Nike продаватиме спортивний інвентар

Nike запустив виробництво брендованого спортивного інвентарю. Нова лінійка отримала назву Strength

Асортимент Nike Strength містить диски, грифи для них, гантелі, гирі, силові рами для присідань, лави для жиму та спортивний одяг.

Гантелі доступні у вазі від 2,2 до 45,3 кг та коштуватимуть від 17,5 доларів за найлегшу до 185 доларів за найважчу. Окремо можна придбати стенд для гантелей. Його ціна — 250 доларів. 

Асортимент гир — від 4 кг за 40 доларів до 49,9 кг за 160 доларів.

Також бренд показав фірмові диски та грифи до них. Грифи доступні у звичайній та преміум варіаціях. Різниця — у покритті та дизайні. Преміум версія має керамічне покриття та доступна у трьох кольорах — чорному, з фірмовим слоганом Just Do It бренду посередині, червоному та помаранчевому — з логотипом бренду. Коштують грифи 285 доларів за звичайний та 325 доларів за преміум версію.

Диски для грифів представили у двох опціях — зі звичайним гумовим покриттям, та зроблені з Nike Grind — переробленої гуми, що лишається після виробництва. Ціни дисків варіюються від 16,5 доларів до 100 доларів в залежності від ваги.

Для занять з «вільною» вагою Nike пропонує ряд кліток, стендів та лав. Серед них — силова рама для присідань, лави для жиму, стенди для грифів та бруси.

Окрім спортивного інвентарю бренд представив колекцію одягу. ЇЇ частиною стали футболки, світшоти, худі та кепки з логотипами бренду та нової лінії.

Придбати речі Nike Strength можна на сайті суббренду.

У серпні 2023 року Nike анонсувала запуск Nike Studios — мережі фітнес студій для групових занять. Відвідувачам доступні класи з силовими тренуваннями та заняття з розвитку витривалості, мобільності та балансу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis