Nike запустив платформу з продажу вживаного взуття

Нова онлайн-платформа Nike Refurbished — частина глобальної ініціативи Move to Zero зі зменшення карбонового сліду та кількості відходів. З 2021 року програма Nike Refurbished працювала лише в деяких магазинах бренду, а онлайн-платформа стала наступним етапом в її розширенні

За умовами, клієнти Nike можуть принести нове невикористане взуття чи пари з невеликими недоліками в один з магазинів, що підтримує програму Refurbished, після чого Nike відновлюють, дезінфікують моделі та виставляють їх на повторний продаж.

За станом кросівки поділені на три категорії: «як нові» — без будь-яких дефектів чи потертостей, «з невеликими слідами носіння» — пари з невеликими потертостями чи недоліками та «трохи неідеальні» — кросівки без слідів носіння, проте з видимими дефектами у вигляді вицвілого кольору чи плям. Оцінку стану проводять спеціалісти Nike, а ціна вживаних моделей — нижча до 50% від оригінальної вартості товару.

Ініціатива поширюється на чоловіче та жіноче взуття, а також на лінію кросівок Jordan. Наразі здати взуття для повторного продажу можна лише в низці магазинів в США — ознайомитись з повним списком можна тут.

Ознайомитись з асортиментом відновлених кросівок можна на окремому сайті. Доставка поки доступна лише на території США.

У вересні Nike провела перший Всесвітній баскетбольний фестиваль (Nike World Basketball Festival) в нью-йоркському Лінкольн-центрі. Мета івенту, який тепер відбуватиметься щороку, — «розпочати нову еру баскетбольної культури»

Протягом двох днів Nike проводили турнір, в якому змагались 80 найкращих гравців з команд середніх шкіл, представили тематичну скульптуру американського художника Джона Маргарітіса, а також поп-ап з баскетбольними айтемами Nike. Гостями івенту стали амбасадори Nike, серед яких баскетболісти Дірк Новіцкі, Скотті Піппен та Кевін Дюрант, Девін Букер, а також репери Тревіс Скотт та Lil Yachty.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis