keep представив лімітовану благодійну колекцію сумок

Колекцію keep our unity київський бренд keep випустив в колаборації з благодійним фондом KUU FUND. Всі вторговані з продажу айтемів кошти підуть на підтримку третьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр) — закупку спецтехніки та 230 FPV-дронів

Нова колекція складається з п’яти сумок моделі Arakawa в кольорі хакі. Вони створені з матеріалу Cordura, доповнені велкро-панеллю для патчів та окремим набором самих патчів з написами «Друзі третьої штурмової» та Keep our unity, а також цитатою з вірша Тараса Шевченка «Юродивий»:«Не сотні нас, а міліони».

 

Придбати сумки не можна, лише виграти через розіграш. Три з п’яти сумок можна отримати виконавши умови: зробити донат від 250 грн за посиланням, поширити цей пост в сторіз та відмітити акаунти @keeppacks та @kuu.fund. Переможців оберуть 29 вересня.

Ще дві сумки гарантовано отримають ті, задонатять 25 000 грн на рахунок збору.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений keep® (@keeppacks)

«Ми віримо у те, що внесок кожного — вирішальний і дуже важливий. Тому нам хочеться зробити його яскравішим та помітнішим. Так зʼявилась ця унікальна Arakawa, для тих, хто рішуче підтримує легендарних воїнів третьої штурмової», — прокоментував колекцію засновник бренду Микола Серезітінов.

keep створювався як бренд рюкзаків WE ARE ABLE. У 2017 році, після шести років роботи, він провів ребрендинг та змінив підхід до виробництва аксесуарів.

Докладніше про це засновник keep Микола Серезітінов розповів у нашому матеріалі.

keep робить акцент на міській естетиці: у кампейнах просуває Київ та створює колаборації з локальними художниками та командами, серед яких фестиваль don’t Take Fake, видання The Village, вуличні художники OBIES та RUBAE.

2021 року бренд запустив еколінію — keep it green.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis