Про життя Snoop Dogg знімуть фільм

Кінокомпанія Universal Pictures запустила виробництво байопіку про Snoop Dogg, пише The Hollywood Reporter. Над сценарієм працюватиме Джо Роберт Коул, який створив сюжет фільму «Чорна Пантера: Ваканда назавжди»

Snoop Dogg також працюватиме над стрічкою. До виробництва долучиться його компанія Death Row Pictures, а сам репер стане одним з головних продюсерів. Зрежисує стрічку Аллен Хьюз («Книга Ілая», «Гниле місто»).

«Я довго чекав слушної нагоди для створення цього проєкту, тому що хотів знайти правильного режисера, сценариста та найкращу кінокомпанію, з якою я міг би співпрацювати, і яка могла б зрозуміти спадщину, яку я намагаюся показати на екрані, і спогади, що намагаюся залишити позаду. У нас склався ідеальний союз, святе подружжя, а не бозна-що», — прокоментував майбутній фільм музикант.

Зйомки почнуться у 2023 році. Подробиць сюжету, зокрема яку саме частину життя репера охопить фільм, поки не повідомляють.

У лютому 2022 року Snoop Dogg приєднався до Dr. Dre, Кендріка Ламара, Емінема, 50 Cent та співачки Mary J. Blige для музичного виступу під час перерви у 56-у матчі за Суперкубок з американського футболу.

Шоу відбулося на стадіоні SoFi Stadium в Інглвуді, Каліфорнія, під слоганом — Dre Day. Музиканти виконали треки, спродюсовані Dr. Dre: від Nuthin’ But A G Thang та California Love до Money Trees й Lose Yourself. Завершився виступ виконанням композиції Still D.R.E. від Dr. Dre та Snoop Dogg.

Докладніше про виступ ми розповіли у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis