m0d44 запустив спортивну лінію. Показуємо перші речі

Київський бренд m0d44 представив новий літній дроп M044008(1). До нього також увійшли перші айтеми, створені для лінії спортивного одягу m0d44_sp0rtswear

Про спортивну лінію

Для спортивної лінії бренд створив два комплекти баскетбольної форми та футболки у фірмові візуальній естетиці m0d44. Спортивні айтеми виготовлені з технологічного та легкого поліестеру, який також відводить вологу та швидко сохне.

В коментарі DTF Magazine засновник m0d44 Антон Або розповів, що над запуском окремої лінійки вони думали понад рік. Перші спортивні речі бренд розробив ще на початку 2020 року, проте запуск постійно відкладався.

«Нам цікава ця ніша, хоча ми не позиціюємо ці речі як суто спортивні. В них можна грати в баскетбол чи займатися спортом, але водночас ти можеш одягнути їх просто на прогулянку чи на якусь вечірку».

Нову лінію він називає експериментальною: перші айтеми присвятили баскетболу, «бо команда любить і грає в баскетбол», а надалі команда хоче додати речі для інших видів спорту. Водночас Антон додав, що бренд не планує присвячувати кожен дроп окремому спортивному стилю.

Як і інші речі з колекцій m0d44, одяг зі спортивної лінійки, — унісекс.

«Ми ніколи не казали, що ми суто чоловічий бренд. Більшість наших речей унісекс і ми намагаємося робити силуети, які буде зручно носити як чоловікам, так і жінкам», — пояснив Або.

Найближчим часом m0d44 додаватиме в асортимент спортивні айтеми, а повноцінну спортивну лінію планують презентувати наступного року.

Про дроп M044008(1)

Літній дроп M044008(1) також складається з оверсайз-футболок та майок, базових шортів, штанів-карго з матеріалу шамбре, схожого на денім, та штани з вишитим вручну принтом у вигляді моху. Аксесуари представлені кепками, прикрашеними слоганом бренду Not Great Not Terrible («Не чудовий і не жахливий»).

Більшість речей з колекції виготовлені зі щільної бавовни. Всі айтеми також прикрашені принтами та логотипами m0d44 у технічній естетиці.

Придбати речі нового з нового дропу можна на сайті бренду, у київському ЦУМі та концепт-сторі «ЛІД».

m0d44 разом з брендом Pilsok також запустили благодійний розіграш. Мета — 300 тисяч гривень для підтримки 47-ї ОМБр «Маґура», яка наразі бере участь у бойових діях на складних ділянках.

Серед лотів: спеціальний пак, що складається з баскетбольного комплекту з нового спортивного дропу mod44 (майка та шорти Digital Distortion Sport Mesh), а також двох рюкзаків Pilsok з принтом від m0d44. 

Для участі в розіграші потрібно зробити донат 100 грн за посиланням та відправити скриншот в дірект m0d44. Після цього кожен учасник отримає власний номер, більша сума донату — більше шансів виграти. Збір триватиме до 10 липня включно, а 11 липня переможця визначать за допомогою генератора випадкових чисел.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MOD44 [m0d44] (@m0d44.works)

m0d44 — київський бренд співзасновника та колишнього арт-директора Syndicate Антона Або. Фокусується на естетиці робочого одягу та переосмислює вплив Східної та Західної цивілізацій на локальну культуру.

Свою дебютну колекцію бренд презентував у листопаді 2019 року. В інтерв’ю для DTF Magazine Антон розповів про ідею бренду, використання екологічних матеріалів та плани на майбутнє:

Locals: Київський workwear-бренд m0d44 від співзасновника Syndicate Антона Або

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis