Новий реліз Mystictrax: Слухайте дебютний мініальбом київського діджея Sominaryst

Київський діджей та електронний музикант Sominaryst представив дебютний мініальбом Bezsonnia. Реліз вийшов на українському лейблі Mystictrax

Реліз створений у жанрах електро та брейк. Він складається з шести треків. 

«Bezsonnia — це повсякдення, що стало частиною мене та моїх близьких протягом 2022-23 років. На обкладинці альбому зображене коріння, що витанцьовує на фоні шуму, як символ нерозривного зв’язку з автентикою», — пояснює задум мініальбому каже Sominaryst.

Діджей також розповів коротку історію треків, записаних для релізу. Так Teren натхненний релізами Aphex Twin та семплами з української народної пісні «Цвіте терен», а U poli — присвята всім тим, хто долучився до армії та «змінив танцпол на відкрите поле, де відбувається підготовка до реальних бойових дій», зокрема музиканту та близькому другу Sominaryst. 

«Ламана основа та величезний масив звукових хуків символізують емоції, що вирують у свідомості людини, яка кардинально змінює свій стиль життя в умовах воєнного стану», — описує музикант U poli. 

В основі треку Funk funk funk лежать «експерименти з “кислим“ аналоговим синтезатором», класичне електро та семпл синглу 1990-х років Jump Around американського хіп-хоп тріо House of pain. Сингл Ponad yarom «поєднує в собі фолькову мелодику та басову глибину», а також має декілька драматургічних частин, що «поступово підносять до емоційного піку, аби зрештою повернути слухача в точку вильоту». 

Chas став певною присвятою Кузьмі та гурту «Скрябін», а Dunai музикант написав після перегляду стрічки «Запорожець за Дунаєм» 1953-го року, знятої кіностудією імені Довженка.

Sominaryst розповідає, що його захоплення музикою почалось ще в дитинстві: у дев’ять років музикант професійно займався танцями, проте згодом «змінив їх на барабани та метал».

У вересні 2022 року Sominaryst представив подвійний сингл Osin’, а надалі виступив із сетами та лайвами на фестивалі «Брудний Пес» та івентах BRUKXT, ЗДИБАНКА. Діджей також став частиною волонтерської ініціативи Repair Together — він зіграв сет під час одного з виїздів організації до деокупованого села Лукашівка, Чернігівської області. 

У червні 2023 музикант запустив власний івент «Всеукраїнська Брейкарня». До участі в першому концерті долучились Стас Корольов та CHOCOLLAB. 


 Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis