Очільниця PETA заповіла пошити зі своєї шкіри сумку Hermès

Очільниця зоозахисної організації PETA Інгрід Ньюкірк оновила свій заповіт, написаний 2003 року, пише Dazed. Згідно з бажанням зоозахисниці, її тіло після смерті мають використати задля «привернення уваги до непотрібних страждань тварин та їхньої експлуатації».

Так, наприклад, Hermès має пошити зі шкіри обличчя Інгрід сумку або пояс — так вона хоче нагадати про ферми, де бренд розводить тварин задля шкіри, The North Face отримає ногу Ньюкірк — таким чином вона «хоче дати стусана» компанії за використання пуху та пірʼя, Ілону Маску за заповітом відійде шматок серця — «через безжальні експерименти над тваринами, яким вживляли у мозок нейрочипи»

Також зоозахисниця заповіла, щоб з частини її плоті «приготували для людей на барбекю з цибулею». А турецький шеф Нусрету Гекче (він же Salt Bae) отримає кишківник з проханням перетворити його на оболонку для сосисок. Його ресторани подають переважно мʼясні страви з елітних сортів худоби.

Одну зі своїх ніг Ньюкірк заповіла зламати та виставити або на Дербі Кентуккі (Kentucky Derby) або на іподромі в британському Ейнтрі. Цей жест має привернути увагу до «тисяч коней, що фатально травмуються внаслідок перегонів».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений PETA UK (@petauk)

«Поширена практика перегонів і введення ліків коням, які змушені брати в них участь, щоб замаскувати травму чи розтягнення, замість того, щоб дати тваринам відпочити та відновитися, що може призвести до переломів кісток і смерті», — йдеться на сайті PETA.

Дербі Кентуккі, що відбувається з 1875 року на іподромі Черчилль-Даунс у Луїсвіллі, — найдовша безперервною спортивна подія США. За тиждень до цьогорічного турніру, який пройшов 6 травня, на трасі загинуло 12 коней. У середньому щодня на трасах США гине три коні. Також тварин продають на аукціонах або віддають на скотобійні після того, як вони перестають перемагати.

Одне око Ньюкірк заповіла Національному інституту здоровʼя США — щоб нагадати, «PETA слідкує за ними, щоб попередити експерименти за вакцинами та іншими медичними препаратами, які досі проводять на тваринах».

Решту частин свого серця Інгрід просить поховати під трасами Формули-1 — у Німеччині та у Великій Британії. Так вона хоче привернути увагу до шкоди, яку довкіллю завдають автомобільні вихлопи та шини.

Більшість цих пунктів містилися в оригінальній версії заповіту Ньюкірк від 2003 року. Очільниця PETA вирішила «додати кілька нових та уточнити поточні, щоб охопити усі актуальні для організації теми».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis