Український бренд bettter отримав премію Карла Лагерфельда на LVMH Prize

Бренд Юлії Пеліпас bettter виграв премію імені Карла Лагерфельда (Спеціальний приз журі) на дизайнерському конкурсі LVMH Prize. В березні bettter став одним з дев’яти фіналістів LVMH Prize

Юлію Пеліпас нагородили разом з італійським дизайнером Лукою Мальяно, засновником бренду Magliano. Отримуючи нагороду, Пеліпас подякувала журі конкурсу за «визнання системи, яку вибудовує бренд bettter», говорячи про розвиток технології повторного перероблювання одягу та матеріалів виробництва.

Видання WWD пише, що ереможці цьогорічної премії Карла Лагерфельда отримають грант у розмірі 200 тисяч євро та річну програму з наставництва від фешн-спеціалістів конгломерату LVMH. 

Юлія Пеліпас — про майбутнє бренду bettter, масштабування апсайкл-процесів та зміну фешн-системи

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LVMHPrize (@lvmhprize)

Переможцем LVMH Prize став японський дизайнер Сатоші Кувата — засновник бренду агендерного одягу Setchu. Для участі в цьогорічному конкурсі журі премії відібрало 22 бренди з усього світу серед понад 2400 кандидатів.

В грудні 2022 року Юлія Пеліпас отримала одну з найпрестижніших нагород у світі модної індустрії — The Fashion Awards, яку щорічно вручає Британська рада моди. Українка стала однією з лауреаток в категорії «Лідери змін. Люди» (Leaders of Change, People).

Фешн-конгломерат LVMH запустив щорічну премію для молодих дизайнерів LVMH Prize у 2013 році. Брати в ній участь можуть дизайнери віком від 18 до 40 років, які створили мінімум дві колекції жіночого, чоловічого чи агендерного одягу.

Журі формується за спеціалістів індустрії — вони обирають серед усіх поданих заявок список півфіналістів, які презентують свої роботи в межах Паризького тижня моди. Фінал конкурсу традиційно відбувається в культурному центрі Louis Vuitton Foundation, а переможці отримують гранти та програми з наставництва, розроблені спеціально під потреби кожного бренду.

В різні роки переможцями LVMH Prize були французька дизайнерка Марін Серр, британські дизайнерки Грейс Вельс Боннер та Ненсі Доджака, а спеціальні призи отримували засновник Jacquemus Симон Порт Жакмюс та Шейн Олівер зі своїм брендом Hood by Air.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis