HBO показала перші кадри з екранізації відеогри The Last of Us

Після премʼєри першої серії «Дому дракона», що відбулася 21 серпня на HBO Max, стримінг представив ролик з уривками з майбутніх проєктів. Наприкінці відео показали кілька епізодів з серіалу The Last of Us, премʼєра якого запланована на 2023 рік

Шоу засноване на першій частині відеогри The Last of Us, що вийшла у 2013 році. Події відбуваються у постапокаліптичних США, через 20 років після пандемії хвороби, що перетворює людей на агресивних істот. Сюжет розповідає про контрабандиста Джоела (Педро Паскаль), який отримав завдання врятувати 14-річну Еллі (Белла Рамзі), та їхню подорож крізь карантинні зони та місця захоплені інфікованими.

Сценарій написали шоураннер серіалу «Чорнобиль» Крейг Мейзін та креативний директор і сценарист гри Ніл Дракман. Останній прокоментував вихід перших кадрів фразою «Ви ще нічого не бачили», відсилаючи до слів героя Педро Паскаля «Ти ще нічого не знаєш про втрати», адресованих Еллі.

Пілотний епізод зняв російський режисер Кантемір Балагов. Постановниками інших серій стануть Ясміла Жбанич («Куди ти йдеш, Аїдо?») та Алі Аббасі («На межі світів»).

У перший сезон The Last of Us увійдуть 10 епізодів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis