Канадська блогерка знайшла пілотний епізод скасованої американської адаптації «Сейлор Мун»

YouTube-блогерка Ray Mona знайшла втрачену серію у Бібліотеці конгресу США, пише The Verge. Реліз американської версії «Сейлор Мун» під назвою Saban Moon планувався у 1994 році на телеканалі FOX. Адаптація була анімованою лише частково, вона також містила живі зйомки

Виробництво Saban Moon почалося у 1993 році. Утім, окрім проморолика, що представили на одній з американських виставок аніме, створений матеріал так нікуди й не потрапив.

Ray Mona, яка спеціалізується на пошуку загублених або скасованих стрічок, створила двосерійний фільм про пошуки Saban Moon.

Перший вона опублікувала в березні 2022 року, а другий в серпні. Їй допомагали журналістка сайту про ігри Kotaku Сесилія ДʼАнастасіо, яка шукала загублений епізод з 2018 року, та Френк Ворд, колишній президент студії Bandai America, що займалася розробкою Saban Moon. Останній надав Ray Mona згоду на використання матеріалів, що зберігаються у Біблотеці конгресу.

Як аніме «Сейлор Мун» познайомило нас з квір-культурою

Сейлор Мун — героїня японської манги Наоко Такеучі «Красуня-воїн Сейлор Мун», яка виходила у журналі Nakayoshi з 1991 до 1997 року. Це історія школярки Унагі Цукіно, що перетворюється на Сейлор Мун та шукає «легендарний срібний кристал». Допомагає їй у цьому група Сейлор-воїнів. Разом дівчата борються з різними ворогами, щоб запобігти викраденню кристала та руйнуванню сонячної системи. 

Японська студія Toei Animation зняла на основі манги аніме-серіал, який виходив з 1992 до 1997 року, а також три повнометражні фільми.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis