Paramount зняла приквел «Дитини Розмарі» Романа Поланскі

За інформацією видання World of Reel, кінокомпанія Paramount зняла Apartment 7A — фільм-приквел «Дитини Розмарі», трилера Романа Поланскі («Піаніст», «Різанина») 1968 року. У центрі сюжету — жінка, що загинула поруч з квартирою, у яку переселилася Розмарі. Зрежисувала фільм Наталі Еріка Джеймс («Реліквія»), а головну роль виконала Джулія Гарнер («Озарк», «Вигадана Анна»)

Крім Гарнер у фільмі також зіграла Даян Віст («Аферистка», «Кроляча нора»). Як стверджує World of Reel, відвідувачі тестового показу Apartment 7A називають картину «напруженою та розумною», гру Віст — «диявольськи веселою», а Гарнер — «надзвичайно відданою своїй ролі».

Знімання завершили у жовтні 2022 року. Наразі немає докладних подробиць про сюжет, а також коли саме відбудеться премʼєра картини.

У 1977 році Романа Поланскі звинуватили в розбещенні 13-річної моделі Саманти Геймер. За законами США, йому загрожувало ув’язнення на термін до 50 років. Поланскі пішов на угоду зі слідством й визнав себе винним у незаконних статевих стосунках з неповнолітньою.

Фотомодель Саманта Геймер, яку Поланскі запросив нібито для фотосесії для французького видання Vogue в будинок Джека Ніколсона в Лос-Анджелесі, розповідала, що режисер дав їй шампанське та наркотик, після чого примусив до сексу.

Поланскі провів у в’язниці 42 дні, а потім втік з США, побоюючись, що його угоду зі слідством скасують. Справа щодо режисера у США досі не закрита й польський режисер не може вʼїхати до країни. Місцевий суд відмовився закривати її навіть після клопотання Геймер, яка вважає багаторічне вигнання достатнім покаранням для режисера.

«Дозвольте мені чітко сказати: те, що сталося між мною і Поланскі, ніколи не становило для мене великої проблеми. Я навіть не знала, що це незаконно, що за це когось можуть заарештувати. Я була в порядку, я і досі в порядку. Той факт, що це набрало такого розголосу, мене страшенно обтяжує. Постійно повторювати, що нічого страшного не трапилося — жахливий тягар», — розповідала Геймер.

«Дитина Розмарі» — детективна драма з елементами жахів режисера Романа Поланскі, знятий 1968 року й оснований на однойменному романі Айри Левіна.

У центрі сюжету — молода бездітна пара, яка мріє про дитину, Розмарі (Міа Ферроу) і Гай Вудхаус (Джон Кассаветіс), переїжджають до Бремфорда і стають сусідами дивакуватої літньої пари Мінні й Романа Кастевет.

Одного разу вночі у жінки трапляється видіння, в якому її чоловік перетворюється в демона посеред моря на яхті й жорстоко гвалтує її. Ранком вона знаходить сліди від кігтів демона на спині. Пізніше вона дізнається, що насправді вагітна і за попередніми підрахунками повинна народити 28 червня 1966.

Розмарі починає підозрювати, що її сусіди — адепти Сатанинського культу, котрі будують плани щодо її ще не народженої дитини. З часом головна героїня стає дедалі більш дратівливою, а всі зусилля чоловіка та сусідів допомогти їй виявляються марними.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis