Перший погляд: Новий дроп бренду Riot Division

Riot Division представив новий дроп під назвою Triangulation. Над речами команда працювала вже після початку повномасштабної війни в Україні 

В Riot Division розповіли, що станом на 24 лютого вони вже розробляли нову колекцію: частину тканин відправили виробництвам на Чернігівщині та Харківщині, а допомагати з речами мали партнери з тимчасово окупованої Херсонщини.

«Після 24 лютого ми довгий час не займались операційною діяльністю зовсім. Коли повернулись до роботи, виявилось, що наше партнерське виробництво на Чернігівщині зазнало серйозної шкоди. Наші речі та тканини вкрадено, тобто багато чого треба було починати спочатку. Такі ж проблеми на Харківщині, страшно уявити, як справи у виробництва на Херсонщині, — пояснює команда. — Але ми вирішили продовжувати далі, всупереч всьому. Це наша лінія непокори окупанту. Ми усвідомлюємо, що тільки від нашої волі залежатиме наш шлях і лише нам обирати, здаватись чи пробувати творити далі».

Новий дроп складається з функціональних бомберів з можливістю регулювати довжину рукавів, водовідштовхуючих латніх парок-трансформерів, двох моделей штанів з нейлонової тканини та базових лонгслівів з принтами на спині, пофарбованих технологією garment dye (фарбування речей у вже готовому вигляді. — Прим. DTF Magazine). З аксесуарів — рюкзаки з нейлонового ріпстопу.

У команді бренду додають: «Сенс, який ми вклали в нові речі, простий, але на нашу думку надважливий: робимо те, що вміємо та любимо, на максимумі можливостей, які нам дає сьогодення».

Купити речі з нового дропу можна на сайті бренду та у концепт-сторі на Рейтарській, 9.

У травні Riot Division повідомив, що змінює формат релізів нових речей: тепер, замість класичних сезонних колекцій, бренд випускатиме «оперативні дропи» один чи два рази на місяць.

Історія бренду Riot Division почалася в 2010 році, коли його засновник Олег Мороз вирішив створити худі з маскою.

«Споконвічні цілі Riot Division були досить прозаїчними — зробити худі з маскою, в якій було б зручно битися під час футбольних виїздів. Ми їх досягли досить швидко і далі набирали досвіду у виробництві, дизайні, шукали себе та свій стиль», — розповідала в інтерв’ю DTF Magazine команда Riot Division.

Одна з головних особливостей бренду — функціональні речі-трансформери.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis