Перший погляд: Колаборація Craig Green x adidas Stan Smith

Восени 2022 року британський дизайнер Крейг Грін та adidas представили останню колаборацію — кросівки CG SCUBA STAN на основі кед Stan Smith. Для першої у 2023 році співпраці бренди знову звернулись до класичного силуету та представили дві нові версії

Перша модель кросівок, adidas SPLIT STAN, зберегла оригінальний вигляд силуету Stan Smith. Особливістю пари стала поділка по центру, яка начебто ділить кросівок навпіл.

Верх виконаний із гладкої шкіри та доповнений фірмовим логотипом Stan Smith на язичку. Кеди вийшли у білому, чорному та хакі кольорах.

Пару Craig Green x adidas BOOST Stan повністю виготовили з амортизуючого матеріалу adidas Boost застосований до Stan Smith від коміра до підошви. Модель прикрасили трьома перфорованими та тисненим брендингом Craig Green та Stan Smith.

Модель представили в білому, чорному та срібному кольорах.

adidas BOOST STAN та SPLIT STAN в колаборації з Крейгом Гріном з 14 вересня доступні на сайті adidas та в обраних ритейлерів.

Craig Green та adidas співпрацюють з 2020 року. В першій колаборації дизайнер взяв за основу модель adidas Kamanda, повністю покривши корпус шаром напівпрозорого матеріалу. Про другу колаборації, до якої увійшли нова версія Superstar та кросівки Kontuur III і Polta Akh III, ми розповідали тут.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis