Дивимося трейлер «Неймовірної історії Генрі Шугара» Веса Андерсона

Netflix випустив трейлер до першого короткого метру Веса Андерсона із серії екранізацій Роальда Даля «Неймовірна історія Генрі Шугара» (The Wonderful Story of Henry Sugar). Її покажуть на стримінгу 27 вересня, а в наступні три дні на Netflix вийдуть ще три інші екранізації Даля — «Лебідь» (The Swan), «Ловець щурів» (The Ratcatcher) та «Отрута» (Poison)

«Неймовірна історія Генрі Шугара» — сорокахвилинна адаптація сімдесятисторінкової історії Генрі Шугара. Сюжет розгортається як «чудова історія», що її розказує оповідач (Рейф Файнз), який рекомендує глядачам Шугара (Бенедикт Камбербетч) саме тоді, коли той знаходить лікарів щоденник, де занотовано спогади про індіанця з містичною здатністю бачити без очей. Шугар відразу ж розмірковує про те, як ця здатність зможе придатися йому в картярських іграх.

Прем’єра стрічки відбулася поза конкурсом на Венеційському кінофестивалі.

У фільмі також зіграли Дев Пател («Легенда про Зеленого лицаря») та Бен Кінгслі («Список Шиндлера»). 

Ця стрічка стане другою екранізацією творів Даля для режисера. У 2009 році вийшов ляльковий фільм «Незрівнянний містер Фокс», знятий за однойменною книгою британського письменника.

У нещодавньому інтерв’ю Times Вес Андерсон розповів, що думає про вірусний тренд в TikTok за мотивами своїх фільмів. Читайте про це докладніше у нашій замітці.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis