Перший погляд: Кросівки ASICS в колаборації з брендом Cecilie Bahnsen

Однойменний бренд копенгагенської дизайнерки Сесілі Бансен об’єднався з ASICS для спільної варіації силуету Gel-Quantum. Пару представили під час шоу Cecilie Bahnsen на Тижні моди в Парижі

В основу колаборації лягли класичні ASICS Gel-Quantum у чорному кольорі, виконані з текстильної сітки у поєднанні з синтетичним матеріалом. Модель отримала підошву ASICS GEL з гелевими вставками для амортизації.

Особливістю кросівок став дизайн у вигляді квітів, створених вручну з паєток, щоб додати кросівками фірмової «жіночності» Cecilie Bahnsen.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cecilie Bahnsen (@ceciliebahnsen)

В коментарі Hypebae Сесілі пояснила, що вона «хотіла додати взуттю елементів кутюру», тому кросівки випустять лімітованим тиражем в 50 пар. Модель надійде у продаж в першій половині 2024 року.

Це вже не перша колаборація Бансен з ASICS: раніше вони випускали спільні силуети GEL-NIMBUS 9 та GT-2160.

У травні цього року ASICS та болгарський дизайнер Кіко Костадінов оголосили про створення спільної взуттєвої лінії NOVALIS для магазинів Dover Street Market та The Broken Arm.

В червні на Тижні чоловічої моди в Парижі вони представили перші взуттєві моделі, створені для лінії. Докладніше про них ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis