Перший погляд: Кросівки Cactus Plant Flea Market x Nike Air Flea 2

Чутки про нову колаборацію Cactus Plant Flea Market та Nike ширились ще з червня цього року. Тепер профільні медіа показали фотографії нової пари, яку соліст американського панк-гурту Turnstile Франц Ліонц вперше представив на фестивалі Rolling Loud

Спільна пара Nike Air Flea отримала високу підошву з протекторами, яка тягнеться від п’яти до носка, а також масивний текстильний верх з декількох шарів, доповнений двома великими липучками.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Complex Sneakers (@complexsneakers)

Ще однією особливістю пари став великий «свуш» збоку, який, судячи з усього, буде знімним. Кросівки також прикрасили декількома ярликами, брендингом Nike та написом Flea 2 на язичку.

Видання Highsnobiety назвало пару поєднанням взуттєвих моделей Overbreak від Nike та Defender від Balenciaga.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ATATF (@atatf)

Реліз кросівок Nike Air Flea 2 очікується під час зимового святкового сезону. Пара надійде у продаж в двох колорвеях: чорно-молочному та зелено-молочному.

Cactus Plant Flea Market — американський бренд вуличного одягу, створений дизайнером Синтією Лю. CPFM відомий колабораціями з Tyler, The Creator, Big Sean, A$AP MOB, Тревісом Скоттом та іншими артистами.

Раніше в колаборації з Nike бренд вже випускав спільні моделі Nike Air VaporMax, Air Force 1 Low та Flea 1, а також випускав спільні колекції одягу.

Детальніше про бренд ми розповідали у нашій добірці 10 стритвеар-брендів, за якими варто стежити.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis