Перший погляд: Київські каштани та Батьківщина-Мати у новій колекції бренду JUL

Український бренд JUL представив колекцію Осінь/Зима 2022, яку присвятив стилю жительок Києва. Її частиною став традиційний для бренду м’який трикотаж, худі, теплі гольфи й светри, денім, сорочки, штани, жакети, спідниці, сукні та аксесуари — шарфи, капори, шапки та маски для сну

Серед матеріалів, використаних для створення колекції, — бавовна, кашемір, вовна, мʼякий трикотаж. У палітрі кольори від рожевого, молочного і пудрового до хакі, темно-синього та сірого.

Частину речей прикрасили орнаментами з упізнаваними символами Києва: светр та футболку — орнаментом каштана, а жилетку — зображенням Батьківщини-Матері.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений JUL (@jul.com.ua)

Сфотографував новий кампейн Степан Лісовський.

Купити речі з осінньої колекції можна у київському магазині JUL на вулиці Мечникова, 6, а також на сайті бренду.

До Дня Незалежності України бренд JUL випустив дроп чорних та білих футболок «Українська хвиля», присвячений музичній сцені, що виникла у перші роки після відновлення української незалежності.

Футболки прикрасили обкладинками альбомів «Хвилі Амура» та «Або Або» гурту «Воплі Видоплясова», «Танець Пінгвіна» групи «Скрябін», «ВУЗВ. Плановая вечеринка» гурту «Вхід у змінному взутті» та збірки «Вибране» співачки Русі.

Докладніше про цей дроп ми писали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis