Ілля «Гендальф» Самойленко знявся у новому кампейні бренду Indposhiv

Український бренд Indposhiv показав новий кампейн лінії Bespoke, героєм якого став український військовий та боєць полку «Азов» із позивним «Гендальф» Ілля Самойленко. Спеціально для військового команда бренду створила костюм з індивідуальним кроєм лівого рукава — у 2017 році під час бойових дій на сході України Самойленко втратив руку 

«За вісім років війни Ілля змінився. Він пережив полон. Втратив руку і око. Для нього ми створили вдосконалену конструкцію одного з рукавів для зручності та ідеальної посадки. Це і є той самий індивідуальний bespoke-підхід, який ми так плекаємо», — прокоментували кампейн в Indposhiv.

Сам Ілля говорить у відео: «Це не просто обладунки, це дещо більше. Це форма, як в психологічному та філософському розумінні, так і в моєму військовому. Чоловічий костюм — це похідне явище від військової форми. Строчка, колір, підкладка, матеріал — все це має значення. Це незмінна традиція, це майстерність, це ремесло… Це шматочок історії, який ти надягаєш на себе, але який не старіє. Це класика».

Indposhiv Bespoke — це лінія одягу бренду, який шиється на замовлення. Кожен костюм на 80% створюється майстрами вручну, щоб забезпечити індивідуальну посадку, відсутність найменшого дискомфорту та «відчуття повної свободи при чіткому силуеті».

«Так костюм стає продовженням вашої індивідуальності», — говорять в команді Indposhiv.

В жовтні 2022 року Indposhiv представив кампейн нової колекції чоловічого одягу, обличчям якої став адвокат та військовий ЗСУ Масі Найєм. За словами команди,  колекцією вони «хочуть показати через що зараз проходить наша країна та наші чоловіки, а головне — яких змін зазнала українська чоловіча мода».

Після початку повномасштабної війни адвокат та ветеран бойових дій на Донбасі Масі Найєм вступив до лав ЗСУ. В червні він отримав тяжке поранення, в результаті якого втратив одне око.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis