Команда ICKPA готує літній фестиваль в Берліні. В лайнапі понад 40 артистів

Команда грузинського техно-клубу Bassiani, організаторів київського фестивалю ICKPA, проведе триденний фестиваль в Берліні. Він відбудеться 23-25 червня у берлінському клубі RSO

В лайнапі цьогорічної ICKPA заплановані виступи електронних музикантів AGY3NA, Aksed, Alicia Carrera, Ani Kvirkvelia, Ash Scholem, Beesmunt Soundsystem, Byron Yeates  Candy Pollard, Dali, Generali Minerali, Amelia Holt зіграє b2b з Yumi, а CEM — b2b з DJ Spit. 

Серед українських музикантів участь візьмуть Nastya Vogan, Bambu, Nastya Muravyova b2b Tweeman, Alex Savage b2b Ponura, Jana Woodstock, Vera Logdanidi, Gael, Koloah b2b Udda, TUCHA, zolaa., Denis Polyakov, Borys b2b Noizar та електронний проєкт Луни DER DIKTATUR.

Під час фестивалю також відбудуться панельні дискусії з метою «культурного діалогу з берлінською аудиторією». На фестивалі також відбудеться благодійний футбольний турнір для гендерно змішаних команд, які представлятимуть різні культурні інституції.

Купити квитки на фестиваль ICKPA можна за посиланням. Частину виручених коштів організатори перерахують на підтримку українських фондів Kyiv Angels, «Київ Волонтерський», K41 Community Fund та Closer Foundation.

В червні 2022 року команда ICKPA провела в Берліні дводенний благодійний фестиваль на підтримку української музичної спільноти.

Перший фестиваль електронної музики ICKPA від команди грузинського клубу Bassiani пройшов під Києвом у червні 2021 року. Локацією для нього обрали територію санаторію «Хвиля».

«ICKPA прийшла не в гості»: Навіщо Bassiani готує новий фестиваль в Києві

В лайн-апі були заявлені 45 іноземних та українських артистів, серед яких Jeff Mills, Lena Willikens, DVS1 та Hector Oaks, резиденти Bassiani: HVL, Zitto, NEWA, Kancheli, NDRX та локальні музиканти: DJ Nastia, Koloah, Nastya Muravyova, Ponura, S.A Tweeman, Stanislav Tolkachev, Vera Logdanidiи та Vladimir Gnatenko.

У 2022 році ICKPA мав пройти з 1 по 3 липня.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis