Перший погляд: Колаборація київського дизайнера Дані Шуліпи та бренду Bottom Line

Київський дизайнер Даня Шуліпа та український бренд Bottom Line представили спільну колекцію одягу Lucky. В неї увійшли базові футболки та худі з авторськими принтами Шуліпи

Речі в чорному кольорі доповнили об‘ємними принтами у вигляді м’яких гральних кубиків з шістками на усіх гранях, а також написами I ain’t lucky — I just play my own game («Це не удача — я просто граю у свою гру») та Keep playin’ as hard as you can and make any combination your best combination («Продовжуй грати так старанно, як тільки можеш, і зроби будь-яку комбінацію своєю найкращою»).

Прототипом принта стало одне з татуювань дизайнера.

«Це про сприйняття світу і розуміння того, що життя — це теж гра і сенс її полягає в тому, аби навчитись використовувати будь-які комбінації на свою користь», — розповів Даня в коментарі DTF Magazine та додав, що сприймає тату як «частину власного брендингу».

Перші скетчі Шуліпа створив для власного архіву ще у березні 2022 року, а вже у серпні почалась розробка колаборації з Bottom Line. Принти на худі — це вишивка з ворсистим фетром, а на футболках — звичайний друк та вишивка.

Кампейн колаборації зняв український відеограф Андрій Шестаков. Відео зняла за допомогою панорамної камери 360.

«Нам хотілось зробити ролик у стилі класичного американського кіно», — додав Даня.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений BOTTOM LINE (@store.bottomline)

Купити речі з колекції Lucky можна на сайті Bottom Line.

 

В серпні 2022 року Даня Шуліпа представив концепт кросівок Nike Air Force 1, присвячених найбільшому у світі літаку — українському Ан-225 «Мрія».

Він був знищений 27 лютого внаслідок повітряної атаки російських військових по аеродрому в місті Гостомель, Київської області.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis