Перший погляд: Нова колаборація Aimé Leon Dore та New Balance

Для нової осінньо-зимової колекції Aimé Leon Dore бренди переосмислили тенісну модель кросівок New Balance T500, вперше представлену у 1982 році. Обличчям колаборації стала американська тенісистка Корі Гофф

Класичний шкіряний верх New Balance T500 доповнений перфорацією в області носка, а також зеленими, червоними та синіми логотипами N збоку та елементами того ж кольору на п’яті та внутрішній підкладці. Завершили пару білою підошвою, щоб зберегти вінтажну естетику моделі.

Для лукбуку образи Корі Гофф стилізували речами з нової колекції Aimé Leon Dore: костюмом лілового кольору, темно-зеленим пальто, вовняним бомбером з візерунками та смугастими штанами.

Точна дата релізу капсули Aimé Leon Dore х New Balance T500 поки невідомо. Очікується, що пари надійдуть у продаж протягом осіннього сезону.

Aimé Leon Dore співпрацює з New Balance з 2019 року. Разом вони випускають лімітовані серії одягу та кросівок — для останніх нью-йоркський бренд переосмислює класичні силуети взуттєвих моделей New Balance. Серед таких: 990v2 та 900v5, 827, 1300, 997.

У квітні 2021 засновник Aimé Leon Dore Тедді Сантіс став креативним директором New Balance. Докладніше про призначення ми розповіли у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis