Ґері Олдмен зіграє у новому фільмі Паоло Соррентіно

Ґері Олдмен виконає одну з ролей у майбутньому фільму Паоло Соррентіно («Молодий папа», «велика краса»), пише Deadline. Місцем дії картини, як і «Руки Бога» (2021), знову стане Неаполь, у якому народився й виріс режисер 

Фільм зосередиться на персонажці Партенопі, яка, за словами Соррентіно, «не є ані сиреною з давньогрецьких міфів, ані покровителькою міста (у Неаполі Партенопу шанували як богиню міста, також колись місто називалося Партинопея. — Прим. DTF Magazine)».

Сюжет охопить життя героїні з 1950-х до сьогодні. Її супроводжуватимуть «безліч персонажів на тлі рідного Соррентіно Неаполя з його здатністю як зачаровувати, так і завдавати шкоди».

Яку саме роль виконає Олдмен наразі невідомо. У 2023 актор зʼявився у невеликій ролі президента Гаррі Трумена в фільм Крістофера Нолана «Оппенгеймер».

Попередня робота Соррентіно «Рука Бога» вийшла на Netflix 15 грудня 2021 року. Події фільму відбуваються у «неспокійному» Неаполі 1980-х років, а в центрі сюжету — молодий хлопець Фабієтто Шиза (Філіппо Скотті). Його життя змінюється після приїзду до міста легендарного футболіста Дієго Марадони.

«”Рука Бога” — це історія, повна неочікуваних радощів й так само раптової трагедії. Доля відіграє свою роль, радість та трагедія сплітаються, а майбутнє Фабієтто починає рух. Соррентіно повертається у рідне місто, щоб розповісти свою найособистішу історію, історію долі та сімʼї, спорту й кіно, любові та втрат», — йдеться в опису «Руки Бога». 

Премʼєра картини відбулася на Венеційському кінофестивалі-2021.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis