«А що якщо я не своя»: вийшов трейлер «НАЗАВЖДИ-НАЗАВЖДИ» Анни Бурячкової

Pluto Film випустив перший трейлер української режисерки Анни Бурячкової («Коли нам було 15», кліп СТАСІК — «Герої вмирають») до драми «НАЗАВЖДИ-НАЗАВЖДИ». Його покажуть 8 та 9 вересня у програмі «Горизонти Екстра» (Orizzonti Extra) кінофестивалю у Венеції. У цій секції представлені «девʼять робіт, що демонструють вигадливість та творчу оригінальність у стосунках з тим колом глядачів, для яких їх створили»

Сюжет «НАЗАВЖДИ-НАЗАВЖДИ» розгортається на фоні Києва 1990-х. Головна героїня Тоня переходить зі школи в центрі міста до іншої — у спальному районі, та потрапляє до компанії відчайдушних підлітків. Разом вони шукають пригод та неприємностей на околицях української столиці.

Незабаром Тоня закохується в Журіка, а дружба з Лєрою змушує її відчути потяг до її брата Сані. Все це призводить до заплутаного любовного трикутника. Водночас Тоню переслідує складне минуле, загрожуючи новій дружбі та романтичним стосункам.

Сценарій фільму Бурячкова написала разом з Мариною Степанською («Стрімголов»). У головних ролях — Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик, Дар’я Жихарська та Даша Малахова.

  Докладніше про стрічку ми писали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis