Бренд U SO NICE представив нову колекцію одягу, натхненну відчуттями «легкості та зрозумілості». До неї увійшли 14 айтемів — серед них як базові речі, так і шовкові вироби зі складним кроєм
Колекція складається з літніх унісекс-топів, базових лонгслівів, бавовняних хусток з ручним розписом, міні та максі спідниць, вельветових топів, суконь та топів прозорого шовку, а також зв’язані вручну жилети, лонгсліви та чепчики.
Над колекцією команда U SO NICE працювала починаючи з зими 2023 року. За словами засновниці бренду Катерини Степаненко, створюючи речі, вона «інтуїтивно концентрувалась на матеріалах та формах, які мали віддзеркалити тодішній моральний стан». Основними кольорами речей стали чорний та молочний.
«Домінування чорного — як чорнозему, молочного — як весняних квітів, прозорого, легкого та відкритого — як найважливіших речей у житті, які у часи тяжких викликів завжди відкриваються та залишаються на поверхні».
Катерина додала, що дизайн нової колекції мав бути протилежним минулій, «навантаженій сенсами та символізмом». Проте, «без загравання з культурними контекстами не обійшлось».
Так одну з хусток вручну розписали віршем Василя Симоненка, а ще одну прикрасили «символом родючої землі, у вічному колі життя і смерті».
Колекцію також доповнили топом із написом Dobroho vechora my z Ukrainy.
«Наш одяг представлений в шоурумах Нової Зеландії, Італії, має аудиторію в Лос-Анджелесі та в цілому замовляється майже з усього світу. Той факт, що умовна Джессіка з Окленду носитиме цю футболку та, свідомо чи несвідомо, поширюватиме культуру та трагедію мого народу — це потужна мотивація», — пояснила Степаненко.
Купити одяг з нової колекції можна на сайті U SO NICE.
Київський бренд U SO NICE заснований Катериною Степаненко у 2021 році.
Він спеціалізується на створенні гендерно-нейтрального одягу. Для виробництва команда обирає довговічні матеріали, переважно натуральні, а також не працює з хутром та шкірою.
«Ми впевнені, що мода — це не про споживацтво та порушення прав людини та природи. Ми надаємо перевагу використанню якісних, довговічних і переважно натуральних виробничих матеріалів над комерційним прибутком».