BEFORE: Слухайте новий мініальбом гурту «ТИСК»

В жовтні 2022 року музична формація «ТИСК», заснована Антоном Назарко та Алексом Первухіним, представила AFTER — першу частину їхнього дебютного альбому. Тепер гурт випустив продовження релізу, мініальбом BEFORE

На відміну від першої частини, в яку увійшли треки, написані після початку повномасштабної війни, BEFORE складається з семи треків, написаних до 24 лютого 2022 року.

«Це спогади про початок двіжухи, наші перші тури, про довоєнний Харків, де ми на залізі, по олдскулу, зводили ці треки в лютому 2022 на аналоговій студії нашого Дениса (SAXR)», — розповіли в «ТИСК». 

Обкладинкою обох частин альбому стала фотографія Палацу Праці в Харкові: в BEFORE — до влучання в нього російської ракети а березні 2022 року, в AFTER — після.

«Це знакове місце для гурту. Там, у приміщенні нашого стрітвір-хабу Sneaker Mate, була розташована студія, де писалось багато пісень з альбому. Наш перший кліп починався саме з цього місця, а на його зйомках був перший лайв нашого крю, — розповіли музиканти, презентуючи першу частину платівки. — Впевнені, що Палац Праці, крім минулого та теперішнього, буде з нами і в майбутньому. Впевнені, що там ще буде “ТИСК“».

2 червня «ТИСК» представили кліп на трек «Бішкек» з альбому BEFORE.

В ньому музиканти поєднали архівні відео з турів та анімації українського ілюстратора Олеся Дереги.

В серпні 2022 формація запустила вініловий лейбл TYSK та представила перший реліз. Ним стала платівка з п’яти реміксів на треки гурту від музикантів Koloah, TripPsy, Komponente & Kurilo, а також самих учасників об’єднання SAXR і Alex Pervukhin.

Докладніше про лейбл ми розповідали в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis