Артстудія Bob Basset та бренд Sania.Jeweler випустили шкіряну маску зі срібними елементами

Харківська артстудія Bob Basset продовжує створювати маски у колаборації з митцями та брендами. Цього разу вони представили чорну шкіряну маску у формі черепа, прикрашену срібними деталями київського бренду Sania.Jeweler. DTF Magazine розпитав дизайнерів про колаборацію докладніше

В коментарі DTF Magazine Сергій Петров, він же Bob Basset, пояснив, що маска з чорної шкіри у формі черепа — «базовий та простий з точки зору візуалістики дизайн для колаборацій».

Наприклад, 2018 року Bob Basset брав участь у виставці в Перу. Там він подарував таку маску художнику Конраду Флоресу, який розмалював її у своїй стритарт-стилістиці. Через два роки дизайнер випустив чорну маску з золотими крилами метеликів у колаборації з ювелірним брендом ZHERNOV Artifactory.

«Такий череп у свій час купив Сід Вілсон зі Slipknot і використав у сценічних образах, — розповідає Сергій. — Але концепція цього дизайну така: якщо хтось захоче зробити колаборацію, то з цього предмету можна щось швидко зробити і не вигадувати місяцями, як це зазвичай буває у художників, новий дизайн маски». 

Фото: Євгеній Бєлов

Щодо ювелірних елементів, над якими працював Саша Горбаченко, то їх вигляд відображає стиль його бренду Sania.Jeweler: схожі гострі та геометричні форми зустрічаються в чокерах, сережках та каблучках.

@sania_jewelerInst: sania.jeweler

♬ COME DOWN – EV

За словами Саші, над маскою вони з Сергієм працювали три місяці.«Ми зісканували маску і почали працювати над дизайном. Було близько 35 варіантів дизайну, і ми зробили той, що був найкращим».

Семпли маски вони друкували з пластику, доки не знайшли правильне розташування і форму, а після цього зайнялись процесом лиття, підгонкою форми, шліфуванням та встановленням елементів на маску.

Фото: Євгеній Бєлов

Саша уточнив, що головною складністю в роботі було збереження площини і правильної геометрії елементів. «Коли срібло гнеться — площину треба заново виводити вручну».

Вартість маски — 3 000 євро.

Читайте також: «Маска для героя». Харківський бренд Bob Basset створює маски для поранених військових

Історія харківської артстудії шкіряних масок Bob Basset почалась ще 1988 року — тоді команда шукала шкіру на смітниках та надалі створювала з неї аксесуари: наручники, портупеї, маски, напівмаски.

На рахунку бренду співпраця з брендом Givenchy, учасниками гуртів Slipknot та Metallica, а також роботи для видань Vice, Vogue, студії Рідлі Скотта та локальних брендів. У 2020 році британський співак ZAYN представив кліп, знятий у Києві, — маски для нього також створював Bob Basset.

Bob Basset: «Наші маски купують і артисти, і люди, які хочуть пограти в коней»

Sania.Jeweler — бренд, заснований Олександром Горбаченком 2020 року. Вони випускають айтеми з різними дизайнами: від каблучки та сережок з каштаном — символом Києва до прикрас з логотипом Tesla, з імітацією тріщин та у строгих геометричних формах.

Основний матеріал прикрас Sania.Jeweler — срібло, проте бренд виконує також свій дизайн у золоті, на замовлення, а для аксесуарів, як-от гачки для ключів, використовують платину та бронзу.

Sania.Jeweler: «У нас складно щось вкрасти, адже мало хто зможе це відтворити»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis