Перший погляд: Трейлові кросівки від лондонсько-ісландського бренду RANRA та Salomon

Ісландський бренд RANRA, що базується в Лондоні, випустив другу колаборацію з Salomon. Бренди випустили спільну версію трейлових кросівок Salomon Cross Pro

RANRA випускає речі в стилістиці gorpcore, а його головною особливістю є «створення більш екологічних дизайнів». В колаборації з Salomon марка випустила функціональний силует Cross Pro, верх якого виготовлений із бавовняного ріпстопа із замшевими вставками та доповнений підошвою з переробленої гуми та піноматеріалу EVA.

Модель прикрашена прошитими рядками по всій основі, мінімалістичною системою шнурівки, яка поєднується з петлею на п’яті, а також подовженим язичком з подвійним брендингом.

Модель надійде у продаж у двох колорвеях: помаранчевому та коричнево-бежевому. Реліз пари відбудеться 24 серпня на сайтах RANRA та Salomon. Ціна — 230 доларів.

В березні на Паризькому тижні моди Comme des Garçons та Salomon показали нову спільну взуттєву пару.

Бренди створили дві пари низьких сліпонів на основі моделі Salomon PULSAR ADVANCED. Сітчастий верх без шнурівки доповнили водонепроникними вставками на носку та п’ятці, а особливістю пари стала масивна підошва на платформі.

Докладніше про колаборацію ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis