Пісню Лани Дель Рей пропонують використовувати для непрямого масажу серця

Американська кардіологічна асоціація (АКА) пояснила у твіттері, що темп пісні Candy Necklace становить 116 ударів на хвилину. Це збігається з приблизним темпом проведення непрямого масажу серця. Так асоціація заохочує людей до тренувань з надання першої медичної допомоги

Candy Necklace вийшла у березні 2023 року на альбомі Did You Know That There’s A Tunnel Under Ocean Blvd. Пісня записана разом зі співаком Джоном Батістою.

У пості асоціація також додала інструкції з надання допомоги постраждалому.

«Якщо ви бачите підлітка або дорослого, що втрачає свідомість, зателефонуйте 911, а потім сильно і швидко натискайте на центр грудної клітки зі швидкістю 100-120 ударів на хвилину. Candy Necklace Лани Дель Рей та Джона Батісти має правильний темп, щоб допомогти вам врятувати життя за допомогою НМС (непрямого масажу серця. — Прим. DTF Magazine)».

За версією асоціації, окрім Candy Necklace, для проведення масажу серця підходить Flowers Майлі Сайрус, Dance The Night Dua Lipa та Clean і Welcome To New York з останнього альбому Тейлор Свіфт.

Американська кардіологічна асоціація періодично випускає підбірки пісень, темп яких підходить для проведення непрямого масажу серця.

Схожі плейлисти від окремих користувачів та організацій, наприклад, медичного центру New York Presbyterian Hospital, можна знайти на стримінгах.

Найвідомішою піснею для НМС є Stayin’ Alive гурту Bee Gees. Її рекомендує, зокрема, Рада реанімації Великої Британії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis