Playboy припинив співпрацю з порнозіркою Мією Халіфою. Вона підтримала напад на Ізраїль

Команда Playboy розіслала передплатникам журналу електронні листи, в яких оголосила про розірвання контракту з порноакторкою ліванського походження Мією Халіфою, пишуть New York Post та DailyMail. Причиною стала підтримка Мією терористичних атак ХАМАС на Ізраїль та висміювання трагедії

В заяві платформи йдеться про те, що Халіфа «опублікувала огидні та осудливі коментарі, прославляючи напади ХАМАС на Ізраїль та вбивства невинних чоловіків, жінок та дітей».

«У Playboy ми виступаємо за свободу вираження власних поглядів та конструктивні політичні дебати, але дотримуємося політики нульової терпимості до мови ненависті. Ми очікуємо, що Мія зрозуміє: її слова та дії мають наслідки», — написали в редакції.

Скриншот: The Daily Mail

Сторінку Мії Халіфи видалили з сайту Playboy, а також з платформи продажу контенту Centerfold (належить Playboy. — Прим. DTF Magazine). Порноакторка приєдналась до команди CENTERFOLD 2022 року.

Про пости Халіфи

В серії постів у твіттері (або ж X) акторка пожартувала про те, що в Ізраїлі панує «сіоністський режим апартеїду, який повалили партизани в фейкових сорочках Gucci» та додала, що «якщо ви не підтримуєте палестинців, то знаходитесь на неправильному боці апартеїду, і історія покаже це з часом».

На сторінку Халіфи і твіттері підписані 5,7 млн користувачів.

Акторка також опублікувала фотографію терористів ХАМАС, які їдуть у кузові пікапа, назвавши це «картиною епохи Відродження».

Крім того, в одному з постів Мія звернулась до «борців за свободу в Палестині» та попросила їх «знімати відео в горизонтальному форматі», щоб потім «вони потрапили в книги з історії».

Після масової критики останнього посту, Мія Халіфа написала, що «ця публікація не спонукає до поширення насильства», а визначення «борці за свободу» вона використала, тому що «це те, що роблять громадяни Палестини — борються за свободу кожен день».

В одному з постів порноакторка також розкритикувала Кайлі Дженнер: після нападу ХАМАС на Ізраїль інфлюенсерка опублікувала фотографію в підтримку ізраїльтян, проте, згодом видалила її.

«Якщо справжня журналістика існує, наступна людина, яка розмовлятиме з Кайлі Дженнер, запитає у неї щодо геополітичної напруженості на Близькому Сході та не перерве зоровий контакт, доки та не зможе скласти хоч одне послідовне речення. Вона дуже хоче зайняти якусь позицію перед своїми 400 млн підписників»

Халіфа також зробила репост публікації, в якій один з користувачів розкритикував підтримку Україною Ізраїлю.

«Дуже іронічно, що українська влада надає підтримку Ізраїлю. Жарт, який пише себе сам».

7 жовтня 2023 року палестинське ісламістське бойове угруповання ХАМАС напало на Ізраїль: бойовики вторглись на територію країни та на певний час захопили кілька прикордонних міст. За три дні ХАМАС також випустили понад 3000 ракет на територію Ізраїлю.

10 жовтня Ізраїль заявив, що їхні військові відновили контроль над населеними пунктами на півдні, раніше захопленими ХАМАС, але бойові дії все ще продовжують через ймовірність перебування терористів на території країни.

Станом на 9 жовтня Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю повідомило про понад 900 загиблих (включно з іноземними громадянами) та понад 2616 поранених внаслідок бойових дій. Міністерство охорони здоров’я Гази заявило про смерть 687 палестинців, серед поранених — 3800 осіб.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis