Подивіться анімацію Микити Лиськова, створену з акварельних малюнків

20 квітня режисер анімації Микита Лиськов («Кохання», The End) випустив на своєму YouTube-каналі фільм «Вигаданий пейзаж». Короткий метр складається з маленьких акварельних малюнків розміром 6х2 см

Лиськов створив цю анімацію у 2019 році в рамках персональної виставки «Рухомість» у дніпровській галереї Артсвіт. Фестивальна прем’єра «Вигаданого пейзажу» відбулася на фестивалі Linoleum у 2020 році. У 2022 анімація отримала гран-прі у конкурсі абстрактної анімації на чеському фестивалі Anifilm. Стрічку також номінували на премію кінокритиків «Кіноколо» у категорії «Найкращий анімаційний фільм» у 2020 році. 

Микита Лиськов займається анімацією понад 15 років, фокусуючись на реальності рідного міста Дніпра. Крім створення анімаційних фільмів, Лиськов також веде телеграм-канал про авторську анімацію, збираючи актуальні новини та пояснюючи контекст роботи. Там же режисер влаштував ​​флешмоб серед аніматорів, яких закликав створювати короткометражки про смерть путіна та лукашенка. Лиськов взяв участь у десятках фестивалів у Китаї, Франції та Німеччині. 

Більше про його проєкти читайте у нашому гайді українською анімацією, а розмову з режисером шукайте тут

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis