Подивіться перші кадри з серіалу «Джентльмени» Ґая Річі

Netflix випустив перші кадри з «Джентльменів» — серіалу Ґая Річі, який стане продовженням однойменного фільму 2019 року. Прем’єра на стримінгу запланована на 2024 рік 

Тео Джеймс («Дивергент», «Білий лотос») зіграє у серіалі персонажа Едді Горнімана — сина англійського аристократа. Він успадковує маєток свого батька і дізнається, що будівля «є частиною масштабної імперії з вирощування та збутку марихуани». Едді намагається «вирвати свою родину з лап злочинного світу», проте згодом «світ криміналу починає затягувати його».

Ролі в серіалі також зіграли Кая Скоделаріо («Скінс», «Той, що біжить лабіринтом»), Вінні Джонс («Карти, гроші, два стволи», «Великий куш»), Джанкарло Еспозіто («Пуститися берега», «Мандалорець»), Джоелі Річардсон («101 далматинець», «Леді Чаттерлей»), Шанель Крессвелл («Це Англія»), Макс Бізлі («Скажені пси»), Жасмін Блекборов («Тінь і кістка», «Марія Антуанетта») та Гаррі Гудвінс («Подорож до пекла»).

Актори оригінального касту, серед яких Меттью Мак-Конагей, Колін Фаррелл та Чарлі Ганнем, не взяли участі у новому проєкті Ґая Річі.

Сам Річі виступив шоуранером, співавтором сценарію та виконавчим продюсером «Джентльменів», а режисером перших двох епізодів серіалу.

«Джентльмени» 2019 року розповідає історію емігранта Мікі Пірсона, який побудував прибутковий бізнес із продажу марихуани в Лондоні. Якось він вирішує піти у відставку та продати бізнес, але кримінальний світ не збирається так легко його відпускати.

Головну роль зіграв Меттью Мак-Конагей, а  в фільмі також знялись Колін Фаррелл, Чарлі Ганнем, Мішель Докері, Г’ю Ґрант та Генрі Голдінг.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis