Поліція Нью-Йорка вилучила партію фейкових речей на 1 млрд доларів

У нью-йоркському Мангеттені поліцейські знайшли склади з підробленими дизайнерськими речами, пише New York Post. Загальна вартість фейків складає близько 1 млрд доларів. Це найбільше в історії США вилучення контрафактної продукції

У межах розслідування агенти Департаменту внутрішньої безпеки разом з нью-йоркською поліцією конфіскували 219 тисяч фейкових дизайнерських речей, зокрема сумок, взуття, одягу та аксесуарів. Назви брендів підробок співробітники не вказують.

У межах розслідування поліція затримала двох підозрюваних, пов’язаних зі складами. Їм висунули звинувачення.

38-річного Адама Соу та 48-річного Абдулаї Джалло звинувачують у здійсненні незаконних продажів контрафактної продукції з січня по жовтень 2023 року.

Джалло також звинуватили у торгівлі контрафактом, що знаходився на іншому складі.

Якщо Соу та Джалло визнають винними, їм може загрожувати до 10 років позбавлення волі.

Комісар поліції Нью-Йорка Едвард Кебан наголосив на важливості боротьби з чорними ринками, та підкреслив, що поліція продовжить притягувати до відповідальності усіх, хто займається контрафактом.

«Торгівля підробленими товарами — це не злочин без жертв, адже вона шкодить легальному бізнесу, урядам і споживачам. Сьогоднішні обвинувальні акти показують серйозність ставлення поліції Нью-Йорка та наших федеральних партнерів до цього злочину».

За інформацією зі звіту Федерального дослідницького відділу Бібліотеки Конгресу США, станом на 2018 рік ринок підробок це найбільший злочинний бізнес у світі.

Внутрішні та міжнародні продажі контрафактних товарів становлять від 1,7 до 4,5 трильйонів доларів на рік більше, ніж наркотики чи торгівля людьми. Близько 80% цих товарів виробляють в Китаї. Від 60 до 80% цих товарів купують американці.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis