Подивіться перший кадр з горору «Носферату» Роберта Еггерса

Видання Empire опублікувало перший кадр з майбутньої стрічки Роберта Еггерса («Маяк», «Відьма») «Носферату». Стрічка стане ремейком фільму жахів «Носферату: Симфонія жаху» 1922 року німецького Фрідріха Мурнау, а реліз запланований 2024 року 

«Так, це буде страшний фільм. Це горор. Це готичний горор, — описав майбутній фільм Еггерс в коментарі Empire. — Я вважаю, що давно не виходили готичні фільми жахів у стилі старої школи, такі, що були б справді страшними. Думаю, що більшість глядачів погодяться зі мною».

На першому кадрі представили одну з головних героїнь «Носферату» Еллен Гаттер у виконанні Лілі-Роуз Депп («Ідол», «Король»). Роберт Еггерс додав, що його фільм розповість більше про персонажку, ніж попередні версії історії.

Головну роль графа Орлока в «Носферату» зіграє Білл Скашгорд («Воно», «Джон Вік 4»).

За словами Еггерса, у стрічці Білл «настільки розчинився у своєму персонажі, що його [справжнього] там просто не впізнати». Режисер уточнив, що образ Скашгорда стане «відлунням попередніх версій персонажа», якого в оригінальному фільмі зіграв німецький актор Макс Шрек, а в ремейку 1979 року «Носферату — привид ночі» Вернера Герцоґа — Клаус Кінскі.

«Він хотів вшанувати тих, хто грав цю роль до нього. Це все дуже тонко… На мою думку, він [візуально] схожий на мертвого трансільванського дворянина, і ми ніколи не бачили, який вигляд міг мати і як був одягнений справжній мертвий трансільванський дворянин».

Ролі в «Носферату» Еггерса також зіграли Віллем Дефо, який працював з режисером над фільмами «Маяк» та «Варяг», а також Ніколас Голт («Ренфілд», «Меню»), Аарон Тейлор-Джонсон («Крейвен-мисливець», «Тенет»), Емма Корін («Корона», «Мій поліцейський») та Александр Скашгорд («Варяг», «Спадкоємці»).

2021 року у коментарі The Los Angeles Times акторка Аня Тейлор-Джой розповіла, що готувалась до знімання у «Носферату» Роберта Еггерса, проте які роль вона мала зіграти — не повідомлялось. Наразі акторка не вказана у касті стрічки.

Натхненням до «Носферату: Симфонія жаху» Фрідріха Мурнау став роман «Дракула» Брема Стокера. Але режисерові не вдалося придбати права на книгу, тому довелося змінювати імена персонажів та сюжет.

Фільм розповідає про графа Орлока, який живе в замку в Трансільванії та наводить жах на місцевих жителів. Якось до нього вирушає агент з нерухомості Томас Гаттер, щоб укласти угоду на купівлю будинку у місті Вісборг. Врятувати Гаттера вирушає його кохана Елен.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis