Подивіться трейлер документальної стрічки про українського фотографа Олександра Глядєлова

Режисерка документального кіно Ксенія Кравцова («Шелест кроків», «Така робота») зняла стрічку про знакового українського фотографа Олександра Глядєлова. Команда картини називає його «розповіддю про великого фотографа, внутрішній світ, що рухає його, про його творчість, і розповіддю про всіх нас, про українців»

У трейлері Глядєлов розповідає про передчуття повномасштабної війни, героїв своїх фотографій — зокрема українських військових та безпритульних дітей, досвід перебування на передовій та вихід з оточеного Іловайську.

Реліз фільму запланований на 2023 рік.

2 листопада о 18:00 київська майстерня-музей АРВМ (вулиця Малопідвальна, 10Б) організовує з Глядєловим творчу зустріч.

Зареєструватися можна за посиланням.

Олександр Глядєлов — український документальний фотограф, який працює виключно з чорно-білою фотографією. Знімає вже близько 30 років та висвітлює військові конфлікти у різних місцях: Чечні, Молдові та Нагірному Карабасі.

З 2014 року документував в Україні події Революції Гідності, а також війну на Сході країни, зокрема прифронтове життя на Донбасі. У 2014 році разом з фотографом Максом Левіним Олександр виходив з оточеного Іловайська. 

З 1997 і до сьогодні співпрацює з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів». Автор трьох книг.

У червні 2022 Олександр Глядєлов, Олег Соснов та композитор Антон Байбаков представили відеоесе WAR, що складається з кадрів українських міст, постраждалих внаслідок повномасштабної війни росії проти України. Для нього також використали фотографії Олександра, зроблені з 24 лютого до 31 травня.

Докладніше про проєкт ми розповідали у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis