Ragapop та Maryana Klochko виступлять у Берліні

29 жовтня у берлінському клубі у клубі Roadrunner’s Paradise відбудеться вечірка-закриття Ukrainian Film Festival Berlin 2022. Одразу після показу фільму Дмитра Сухолиткого-Собчука «Памфір» свої лайви зіграють львівська композиторка Maryana Klochko та київський авангард-гурт Ragapop, а завершить вечірку дискотека від французько-берлінського тріо Minijob

Цьогорічний Ukrainian Film Festival Berlin стане вже третім кінофорумом та пройде з 26 по 30 жовтня 2022 року під гаслом «Долаючи темряву».

Фестивальна програма представляла українське ігрове та документальне кіно, повнометражне та короткометражне. Більшість стрічок були зняті ще до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Фільмом-відкриттям кінофестивалю став «Бачення метелика» Максима Наконечного.

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ukrainian Film Festival Berlin (@uff_berlin)

Квитки на фільм-закриття та вечірку за спеціальною ціною можна купити тут. У день події квиток на вході коштуватиме 15 євро. 

У вересні Maryana Klochko виступила на британському NTS Radio. Українська електронна продюсерка та лайв-артистка презентувала годинний мікс з роботами локальних артистів, включно з релізами та реміксами, зробленими нею. Послухати епізод можна на SoundCloud NTS Radio.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis