Подивіться трейлер нового фільму Педро Альмодовара з Ітаном Гоуком та Педро Паскалем

Кінокомпанія Pathé випустила перший трейлер короткометражного фільму Педро Альмодовара «Дивний спосіб життя» (Strange way of life). Це другий англомовний проєкт режисера після фільму «Людський голос» 2020 року. А також це перша картина Saint Laurent Productions, створеного домом моди Saint Laurent

30-хвилинну стрічку описують як «квір-вестерн», події якого відбуватимуться на Дикому Заході. У центрі сюжету — двоє старих друзів, шериф Джейк та власник місцевого ранчо Сільва, які 25 років тому разом працювали найманими вбивцями.

«Сільва навідується до шерифа з метою возз’єднання двох старих друзів, і вони справді святкують цю зустріч. Проте наступного ранку Джейк говорить йому, що справжня причина поїздки полягає далеко не в тому, щоб згадати про їхню стару дружбу…», — йдеться в синопсисі «Дивного способу життя».

Окрім Паскаля та Гоука у фільмі також знялися Педро Касабланк («Паралельні матері»), Ману Ріос («Еліта») та Джейсон Фернандес («Червона затока»).

Премʼєра «Дивного способу життя» відбудеться на Каннському кінофестивалі, який триватиме з 16 до 27 травня.

Saint Laurent Productions планує створювати не фешн-фільми в дусі кампейнів, а повноцінне кіно для кінофестивалів, кінотеатрів, телеканалів та стримінгів.

Окрім «Дивного способу життя» розробці у Saint Laurent Productions знаходяться ще два повнометражні фільми, створені з режисерами Девідом Кроненбергом («Муха», «Злочини майбутнього») та Паоло Соррентіно («Молодий папа», «Велика краса»).

«Ці режисери завжди відкривали мені очі, і, певним чином, унікальне та радикальне бачення, яке вони привнесли в кіно, зробило мене людиною, якою я є сьогодні», — прокоментував новину креативний директор Saint Laurent Ентоні Ваккарелло. В релізі говориться, що сам дизайнер працюватиме над образами та костюмами для фільмів Saint Laurent Productions.

В офіційних документах про реєстрацію Saint Laurent Productions президентом кінокомпанії вказана Франческа Беллеттіні — президент та головний виконавчий директор дому моди Saint Laurent. Відомо, що для продакшена все ще набирають команду, а базуватись вона буде у Парижі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis