Київський бренд Anoeses випустив новий шкіряний дроп

Український бренд інтимного одягу та аксесуарів Anoeses представив новий дроп DETERMINED («Рішучий»). Він складається з шести комплектів, повністю виготовлених зі шкіри

В коментарі DTF Magazine маркетинг директор Anoeses Ольга Третьяк пояснила, що «на рівні відчуттів нова колекція нагадує тур будинком, де відбувається свято насолоди», як у фільмі Дем’єна Шазелла «Вавилон». До неї увійшли шкіряні портупеї, бра, трусики, нашийники та чокери. 

«На створення колекції нас надихнули люди, які знають, чого вони хочуть, а навіть якщо не знають, то активно досліджують себе, свої бажання та безліч способів їхньої реалізації. Кожен виріб говорить про те, що ви не боїтеся відкривати двері назустріч задоволенню, ламати кордони, говорити відверто й насолоджуватися життям на повну». 

Київський бренд Anoeses: «Клієнти відчувають себе владними, одягаючи наші речі»

Всі речі з дропу пошиті з натуральної товстої шкіри, а гарнітура — нікельована. 

«Наш вибір матеріалів — про те, що ми не створюємо речі, які ви одягнете лише раз, щоб додати тимчасової пікантності. Наші вироби — це стиль життя. Вони ідеально сидять не тільки тому, що ми тестуємо кожну річ і створюємо їх на замовлення, але й тому, що вони є частиною ідентичності тих, хто їх носить». 

Аксесуари та білизна з DETERMINED поділені на шість комплектів: EVA, FREYA, HILDA, LEILA, REVNA та SIGRID. В Anoeses додали, що кожен з образів «поєднує функціональність для втілення різних еротичних практик та естетичність». 

EVA — «це ідеальне поєднання ніжних форм і вирізів із жорсткою тканиною та масивною фурнітурою. У цьому комплекті важливо звертати увагу на деталі: пелюстки бра, що нагадують квітку лотоса, а також замочок на трусиках». 

FREYA — «комплект із пікантним, спокусливим та дещо агресивним вайбом. У центрі уваги — незвичний топ, у якому ми поєднали бра та бандаж». 

HILDA — «комплект, що цікавий завдяки формам, які ми обрали тут. Бра має гоструватий вигляд, частково прикриває груди й доповнений декоративними лініями ближче до ключиць. Низ унікальний своїм вирізом в зоні бікіні й масивними кільцями, що поєднують різні частину виробу». 

LEILA — «це доволі прямолінійний комплект, мета якого — провокувати та спокушати. У бра приваблюють додаткові вирізи та масивні кільця, що їх поєднують. А от пікантною деталлю низу стала можливість легкого доступу». 

REVNA — «це високофункціональний рестрейнт-комплект, що ідеально підходить для ігор. Кожна деталь продумана так, аби дарувати естетичну насолоду разом із практичністю». 

SIGRID — «функціональний комплект, який допоможе реалізувати різні еротичні сценарії». 

Купити айтеми з колекції DETERMINED можна на сайті Anoeses. Всі комплекти представлені в чорному кольорі, REVNA та HILDA — також в червоному, а FREYA — в коричневому.

Наразі Anoeses вже працюють над наступним дропом, який стане продовженням колекції DETERMINED, проте «у вигляді більш точкових аксесуарів та доповнень». В команді уточнили, що до майбутнього релізу також увійдуть айтеми, які бренд раніше не випускав. 

Anoeses заснований 2018 року подружжям Костянтина та Катерини Саввопуло. «Дати людям мотив для еротичного дослідження себе» — так звучить місія бренду, який випускає шкіряні та латексні речі, аксесуари та білизну.

Одяг українського бренду обирають і світові зірки. Джулія Фокс знялася в латексній спідниці для ES Magazine, Charli XCX прийшла на шоу Saturday Night Live 2021 року у шкіряному бра, а Мадонна одягла корсет Aria на NYC Pride влітку 2022 року та інші вироби Anoeses у кліпі Frozen Remix.

Свою місію Anoeses транслює не лише у речах, а й в освітній платформі Anoeses Education. Там можна дізнатися, зокрема, як знайти зв’язок зі своєю внутрішньою домінатрикс, прочитати поради щодо секстингу та як отримати позитивний досвід від відвідування магазину еротичних товарів.

Докладніше про бренд, його роботу та подолання стереотипів щодо БДСМ-ком’юніті ми поговорили в інтерв’ю з Костянтином та Катериною.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis