Премʼєра на DTF Magazine. Hidden Element презентує новий трек та його лайв-відео з МОТ

Hidden Element, електронний проєкт українського музиканта Ігоря Кириленка, випустив сингл Illyah із майбутнього мініальбому Differences. Реліз виходить на чеському лейблі YUKU, а його лайв музикант вперше зіграв у квітні в артпросторі МОТ. DTF Magazine презентує прем’єру лайв-відео та докладніше знайомить із релізом 

«Illyah — це дуже персональний та інтимний трек. Він присвячений людині, яка віддала своє життя за свободу України, — розповідає в коментарі DTF Magazine Ігор Кириленко. — З цією людиною я працював та створював музику».

За словами музиканта, під час написання треку він багато спілкувався із братом загиблого, і переніс у композицію свої емоції та переживання: «Я хотів би, щоб ця музика спонукала людей трошки більше цінити те, що вони мають зараз — близьку людину поруч, кохання, життя, свіже повітря тощо. Схожий посил я і ніс на виступі в МОТ — усе тимчасове і швидкоплинне. Інколи ми і не уявляємо наскільки».

Уперше Hidden Element публічно зіграв цей трек у квітні під час свого камерного перформансу в МОТ. Спільно з музикантом ми презентуємо лайв-відео. «Без вас та вашого простору не було би цього наповнення. Сенсового. Той виступ наштовхнув мене на багато думок», — додає Ігор.

До мініальбому Differences увійдуть сім треків, записаних під час повномасштабного вторгнення, які також стануть продовженням попереднього релізу Hidden Element — Ranges. Він присвячений коханню, родині, друзям, стосункам та розставанням, а також говорить про неоціненні речі, які часто залишаються непоміченими, та про безповоротну втрату важливих людей. «У Differences поєднується сентиментальний настрій і енергійний вайб, які змінюють один одного». 

EP вийде в диджитал-форматі 27 червня.

Обкладинку для альбому створив український художник Мітя Фєнєчкін. 

Про лайв-виступ у МОТ

Для камерного перформансу в МОТ Ігор підготував спеціальну програму, наповнену ембієнтом та ламаними ритмами, разом із барабанщиком та лідером гурту Hyphen Dash Мішею Бірченко. Супроводжувався лайв відеоінсталяцією, створеною режисером Максимом Делієргієвим та художником зі світла Володимиром Полозюком. Команда використовувала документальні кадри старих історичних будівель Києва, відзнятих ще до повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

«Локація МОТ змусила мене задуматися над тимчасовістю речей, що нас оточують, — пояснював Ігор ідею перформансу. — Повномасштабна війна росії проти України може стерти вщент твою сім’ю, улюблені місця, з якими у тебе пов’язані теплі спогади, чи унікальні будівлі. Я хочу, щоб глядачі нашого перформансу почали більше цінувати те, що є поруч прямо зараз: кохану людину, повітря, час і простір, у якому вони існують». 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MOT | Module of Temporality (@mot.object)

Hidden Element — електронний проєкт, заснований київськими музикантами Ігорем Кириленком та Нілом Тарасовим у 2011 році. На початку 2021 року Ніл покинув дует, а Ігор почав розвивати проєкт сольно.

В музиці він поєднує брейкбіт, техно та ембієнт, а в роботі надихається здебільшого саундтреками до класичних науково-фантастичних фільмів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis