Харківська школа архітектури відкрила виставку року

17 червня Харківська школа архітектури відкрила у своєму львівському студійному просторі підсумкову виставку «Ліс». Експозиція представить фінальні студійні проєкти ХША: макети, креслення, абстракції, скетч-щоденники, дипломні проєкти випускників бакалаврату Школи та пошукові роботи студентів. 19 червня в межах виставки відбудеться лекція «Етимологія архітектури», яку прочитає Алекс Коттерілл, архітектор з команди лондонського архітектурного бюро GROUPWORK

2022-2023 навчальний рік ХША повністю відбувся у Львові, куди інституція переїхала після повномасштабного вторгнення росії. Головна ідея підсумкових виставок Школи — показувати не лише готові проєкти студентів, а й шлях, яким вони йшли до них.

Цьогоріч викладачі й студенти ХША зробили акцент на роздумах про те, як змінить війна роль архітектора в українському суспільстві. А також проєктах, втілених у межах оновленої навчальної програми, частиною якої став блок повоєнних студій (post-war studies).

Кураторкою виставки року стала викладачка архітектурної графіки у ХША, дизайнерка Євгенія Ільїна.

Щовівторка та четверга відбуватимуться екскурсії «Лісом», які проводитимуть студенти Школи. Початок — о 18:00.

Виставка триватиме до 1 липня.

Восени 2021 року DTF Magazine поговорив зі співзасновником Харківської школи архітектури Олегом Дроздовим про архітектуру Харкова спеціально для спільного з Visa подкаст-проєкту «Міста і люди».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis