Премʼєра на DTF Magazine: Трек Katro Zauber присвячений загиблому актору Павлу Лі

Українська саунд-артистка Katro Zauber випустила трек Path. Вона присвятила його близькому другові акторові Павлу Лі, який загинув у березня 2022 року, волонтерячи в Ірпені. Трек вийшов на одеському лейблі система | system та доступний на всіх цифрових платформах. Katro Zauber представляє трек на DTF Magazine, а ми розповідаємо про реліз докладніше

This text is also available in English

Path починається звуками сирен, які Katro Zauber записала під час візиту до Києва у вересні 2022 року. Також у треку можна почути звуки скотчу, яким українці заклеювали вікна після початку повномасштабного вторгнення росії.

Лірику для Path артистка написала у травні 2022, а записала — в Амстердамі, де мешкає й працює наразі. Студія, якою користується Katro Zauber належить Корушу, музиканту іранського походження — його сімʼя переїхала до Нідерландів у 1980-х, рятуючись від громадянської війни.

«Коруш народився вже в Амстердамі, в таборі для біженців. Коли він розповів мені свою історію, я не змогла стримати сліз, бо згадала історії мого народу і стало дуже боляче. Це був момент, коли ти дійсно можеш відчути розуміння твого стану від не українця», — пригадує музикантка.

Вокал до Path вона записала восени 2022, за день до чергового інтенсивного ракетного обстрілу України.

«Пам’ятаю, що перебувала у дуже важкому емоційному стані, мені було боляче на душі, ніби передчувала лихо. Тому приїхала в студію, дістала вірш і почала співати на музичний трек, що тільки почала створювати. Спів для мене це терапія і зцілення, так я проживаю свої важкі стани. Так, з імпровізації та болісних переживань з’явився Path», — розповідає Katro Zauber.

Path та ще три майбутні релізи, написані після 24 лютого 2022 року, утворять спільну серію, яку артистка присвячує Павлу Лі.

Katro Zauber — українська саунд-артистка, діджей, яка співпрацює зі світовими фешен-брендами, артвиставками, культурними подіями. Випускниця школи електронної музики Module Exchange та учасниця проєкту PUMA Mirage Camp, який DTF Magazine робили спільно з PUMA.

Після початку повномасштабного вторгнення росії переїхала до Амстердаму, де працює на студії Kourosh record studio, виступає, записує музику, та розвивається у перформансі. А також веде подкаст «Вологі розмови».

З засновником одеської артплатформи та лейбла система | system Іваном Самокруткіним ми говорили у нашому подкасті «Міста і люди» про те чим живе електронна сцена Одеси. Також гостем епізоду став Ярослав Yate, співвласник ДСК «Порт» та промо-групи Feeleed й учасник дуету Yate.

Подкаст можна послухати тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis