Прокат горору «Екзорцист: Вірянин» перенесли через реліз фільму Тейлор Свіфт

31 серпня Тейлор Свіфт оголосила про вихід в прокат концертного фільму, знятого під час її поточного туру Eras, — його реліз відбудеться 13 жовтня. За кілька годин після анонсу співачки кінокомпанія Universal оголосила про перенесення на тиждень уперед старту прокату горору «Екзорцист: Вірянин», який початково мав вийти також 13 жовтня, пише The Hollywood Reporter

Видання зазначає, що команда фільму пішла на такий крок через «збіг аудиторії, адже більшість шанувальників Свіфт та ті на кого розраховують продюсери сиквелу “Екзорциста” — молоді жінки».

Продюсер «Екзорцист: Вірянин» Джейсон Блум оголосив у Твіттері про нову дату прокату назвою одного з треків Свіфт — «Дивись до чого ти мене примусив» (Look what you made me do).

Про перенесення прокату оголосила і команда романтичної комедії з Мег Раян та Девідом Духовни «Що відбувається після» — тепер її реліз запланований не на 13 жовтня, а на 3 листопада.

13 жовтня також не вийде в прокат драма з Гіларі Свонк «Звичайні янголи» — історія про колишню алкозалежну Шерон, яка допомагає овдовілому сусіду з вихованням доньок. Цей фільм нараз не отримав нової дати релізу.

Перші 24 години попередніх продажів квитків на фільм Свіфт принесли американським кінотеатрам понад 37 мільйонів доларів.

У третьому кварталі 2023 року концерти Тейлор Свіфт та Beyoncé, і прокат «Барбі» Ґрети Ґервіг та «Оппенгеймера» Крістофера Нолана можуть принести економіці США близько 8,5 мільярдів доларів.

За підрахунками експертів Bloomberg, майже 50 концертів співачок, що відбудуться або вже відбулися протягом третього кварталу 2023 у США, збільшать ВВП країни на приблизно 5,4 мільярда доларів.

Прокат «Барбі» та «Оппенгеймера» завдяки продажам квитків, попкорну, напоїв і тому подібних товарів, а також закордонному прокату принесе економіці США близько 3,1 мільярда доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis