Нове місце: Магазин-книгарня readellion на Вознесенському узвозі

readellion відкрили офлайн-книгарню на Вознесенському узвозі, 23. Всередині зібрана добірка українських та англомовних книг, журналів та зінів. DTF Magazine поговорив з командою readellion та розповідає про новий простір докладніше

Про дизайн простору

Над дизайном команда книгарні працювала разом з архітектурним бюро prototype. Функціональний модульний простір створили так, щоб надалі його «можна було адаптувати під потреби залежно від кількості представлених видань та бачення команди».

«Головне в просторі для нас — функціональність, гнучкість та модульність. У цьому ми ідеально зійшлися з prototype, бо їхній підхід до роботи базується на концепції “microrationality”. Ми постійно змінюємося та ростемо, шафлимо товари, плануємо створювати більше мерчу та об’єктів, а значить і простір для презентації наших ідей та продукту повинен підлаштовуватися під ці зміни».

В readellion додали, що «друковані видання — яскравий та самодостатній продукт, тому новий простір створений для того, щоб підкреслити його унікальність, не забираючи забагато уваги на себе».

Особливістю книгарні став острів-дисплей, розташований посередині простору: він працює як полиця для видань, яка у разі потреби може підійматися під стелю та звільняти місце для проведення івентів.

Що представлено всередині

В офлайн-просторі readellion представлена курована командою добірка журналів, книг та зінів з України та світу. Вони представлені українською та англійською мовами, а акцент в тематиках зробили на дизайні та креативних індустріях.

При цьому, повний асортимент readellion наразі все ще представлений на сайті.

«Ми маємо велику авдиторію за межами Києва і не хочемо позбавляти її можливості придбати щось із нашої селекції. Наш особистий улюблений підхід — передивитися все онлайн, а потім прийти в офлайн-простір для фінального та більш тактильного прийняття рішення, або просто щоб поспілкуватися, бо ми це любимо».

Про інші активності в просторі

В команді пояснили, що «обожнюють своє онлайн-ком’юніті, тому хотіли б перенести цю відкритість в офлайн».

У просторі на Вознесенському узвозі планують проводити презентації локальних зінів та власних проєктів, дизайн-воркшопи з дружніми студіями чи окремими дизайнерами, а також окремі зустрічі.

«Головна ідея — обмін думками та досвідом між креаторами та авдиторією, тобто перехід від формату монологу до чогось більш вільного та різноманітного».

Офлайн-простір readellion працює з вівторка по неділю: вт–пт: з 14:00 до 19:00, сб–нд: з 16:00 до 19:00.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis