Тріппі-мотиви та кіт Нермал: PUMA представляє в Україні колаборацію з брендом RIPNDIP

В Україні стартували продажі спільної колекції PUMA та американського бренду вуличного одягу RIPNDIP. Для колаборації вони переосмислили класичні силуети PUMA та доповнили їх графічними принтами з фірмовим символом RIPNDIP — котом Нермалом

В PUMA розповідають, що колаборація «зібрала натхнення як з хіп-хоп культури, так і зі стилю скейтерів, які завжди шукають модний і водночас зручний одяг».

Колекція складається з худі, спортивних штанів та футболок з фірмовим логотипом-котом RIPNDIP, що показує середній палець, а також саржевої сорочки штанів у кольорі хакі, повністю вкритих тематичними принтами.

Одним з особливих принтів у колекції стала графіка, на якій зображення кота Нермала перетворюється на логотип PUMA Cat. 

Кросівки представлені класичними Suede з патчами із зображенням Нермала, кросівками Slipstream у двох кольорах: чорному та білому, а також м’якими сліпонами PUMA Tuff Plus, повністю вкритими принтами.

Серед аксесуарів в колекції: кепки, шапки та рюкзак.


В Україні речі з колаборації PUMA x RIPNDIP можна придбати у фірмових магазинах PUMA в ТРЦ «ЦУМ» та Ocean Plaza, а також на офіційному сайті PUMA Ukraine.

Що треба знати про RIPNDIP

Американський стритвер бренд RIPNDIP заснований скейтбордистом Райаном О’Коннором у 2008 році.

Спочатку Райан з друзями випускав футболки з принтами та роздавав їх безплатно, а згодом перетворив їхню фірмову фразу RIPNDIP, що в американському сленгу позначає приїзд поліції на нелегальні споти для скейтбордингу, на вуличний бренд. Марка широко відома своїм логотипом — зображенням кота Нермала, який показує середній палець. 

Основним натхненням для речей є вулична культура, скетбординг та стритарт. 

Матеріал підготовлено за підтримки:

Докладніше про попередні колекції PUMA в Україні:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis