PUMA презентує другу колекцію з переробленого пластику та її український кампейн

Бренд PUMA розширив лінію екологічного одягу та взуття в колаборації з глобальною організацією First Mile, що займається переробленням пластикових відходів. Речі з колекції вже можна купити в офіційному онлайн-магазині PUMA в Україні.

До колекції ввійшов спортивний одяг для бігу й тренувань: майки, лонгсліви, футболки, легінси, штани, вітрівки та шорти. Лінію також доповнили двома моделями кросівок — UltraRide і LQD Cell Method.

Модель UltraRide отримала легкий верх з текстильної сітки й підошву ProFoam з піни для додаткової амортизації та повернення енергії під час тренувань.

Кросівки LQD Cell Method виконано в комбінації текстилю і поліуретану. Для поліпшення амортизації та стабілізації модель отримала рідкі шестикутні вставки (технологія CELL) у підошві ProFoam з піни.

Усі речі з колекції пошито із синтетичних матеріалів і волокон, виготовлених з переробленого пластику. За словами команди PUMA, саме бренди «задають тренд» на сортування сміття та утилізацію пластику.

«Проблема пластикових звалищ глобальна. Щоб зберегти майбутнє нашої планети, бренди задають тренд на сортування сміття й утилізацію пластику. У розвинених країнах це стало модно. PUMA як глобальний бренд одягу та взуття демонструє, що саме ми вирішуємо: отруюватимуть пластикові залишки нашу планету чи стануть ресурсом для нашого розвитку».

Для зйомок кампейну колекції команда PUMA в Україні запросила локальних героїв, які «власним прикладом доводять, що сортування може стати нашою повсякденною звичкою». Серед них засновниця організації «Україна без сміття» Євгенія Аратовська, дизайнер Йова Ягер, головний редактор The Village Ukraine Андрій Баштовий, власниця кафе «Альтруїст» Анна Андрієнко та засновниця школи комунікацій Bazilik Марина Батуринець.

Раніше PUMA та First Mile представили першу спільну колекцію одягу, виготовлену з двох мільйонів перероблених пластикових пляшок. Детальніше про неї ми розповіли в нашому матеріалі.

First Mile

Британська компанія зі збору та перероблення пластикових відходів. Мета організації — сприяти розвитку локальних підприємств і поліпшувати умови праці робітників у сфері перероблення.

First Mile допомагає працівникам цієї галузі здобувати освіту, опановувати інші професії, а також запроваджує навчальні програми з перероблення для всіх охочих розвиватися в цій сфері.

Восени 2019 року PUMA першим з глобальних sportstyle-брендів запустив офіційний інтернет-магазин в Україні. На сайті діють безкоштовна доставка та знижка 5% (у разі оплати банківською карткою) на замовлення від 2300 гривень.

Матеріал підготовлено за підтримки

Не пропустіть інші колекції PUMA в Україні:


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis