PUMA відкрив у центрі Києва баскетбольний майданчик. Ось який він на вигляд

Відкриття баскетбольного майданчика PUMA Unity Corner — це частина глобальної кампанії UNITY. Бренд зазначає, що головна мета проєкту — підкреслити силу спорту й «важливiсть об’єднання маленьких зусиль заради великих змiн»

Територію майданчика розфарбували червоним, зеленим, блакитним, жовтим і чорним — основними кольорами п’яти континентiв. А ще доповнили графічними зображеннями архітектурних пам’яток, наприклад київської Батьківщини-Матері та нью-йоркської статуї Свободи.

«Київ обрали для кампанії як своєрідний центр об’єднання народів, — кажуть у команді PUMA. — Саме тут міжнародний офіс вирішив створити місце, що стане символічною візитівкою спортивного життя країни».

У PUMA вважають, що у нинiшнi часи нам важливо триматися разом, а спорт — це «сила, що підтримує дух єдності».

Майданчик розташований у дворі на вулиці Саксаганського, 30-Б.

Разом з майданчиком PUMA представив нову колекцію — UNITY. До неї увійшла пара кросівок, спортивний костюм та футболка, прикрашенi різнокольоровими лiнiями, якi повторюють кольори майданчика.

У 2019 році PUMA зняв у Києві рекламну кампанію, а також провів перше в Україні Motorsport Show на одній із головних монументальних локацій міста.

Восени 2019 року бренд PUMA першим серед глобальних sportstyle-брендів запустив офіційний інтернет-магазин в Україні. На сайті доступна послуга безплатної доставки та 5-відсоткова знижка за умови оплати банківською карткою (це стосується замовлень від 2300 гривень).

Матеріал підготовлено за підтримки


Пiдписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis