Рейтинг: Найпопулярніші речі та бренди 2023 року

Аналітична платформа Lyst опублікувала традиційний звіт найпопулярніших речей та брендів за перший квартал 2023 року. Другий рік підряд рейтинг брендів очолив Prada, а річчю, яка має найбільший попит, стала поясна сумка Uniqlo 

Друге місце серед найпопулярніших марок зайняв інший бренд Міуччі Пради — Miu Miu, який в останньому кварталі 2022 року був на четвертому місці. Вперше в історії Prada Group зайняли одразу перші дві позиції рейтингу: бренди відзначили за високі показники продажів у 2022 році, участь у Міланському тижні чоловічої моди, а також за нові кампейни за участі акторів та моделей.

В першій десятці також зазначені бренди Moncler, Valentino, Loewe, Bottega Veneta, Dolce & Gabbana, Versace, Gucci та Saint Laurent. 11 місце посів Dior, 12 — Nike, а 13 — Louis Vuitton. Крім того, в новому рейтингу Lyst вперше дебютував бренд Кім Кардаш’ян SKIMS (на 17 позиції), а Balenciaga опустився в рейтингу з 11 до 18 місця через масову критику бренду в останні півроку.

Рейтинг найпопулярніших товарів очолила поясна сумка Uniqlo, вартістю приблизно 16 доларів. Це найдешевший товар, коли-небудь представлений у рейтингу Lyst, який отримав популярність завдяки відео в TikTok.

В команді аналітичної платформи уточнили, що для формування рейтингу їхня платформа відфільтрувала  понад вісім мільйонів товарів за кількістю згадок у соціальних мережах, пошуковими запитами, переглядами сторінок товарів, взаємодіями та продажами в програмі Lyst.

Одразу за сумкою Uniqlo в рейтингу йдуть окуляри Kriester від Ріка Овенса вартістю 625 доларів. В список найпопулярніших речей 2023 року також потрапили базове боді від бренду SKIMS, червоні чоботи MSCHF, спідниця з деніму Diesel, сережки-краплі Bottega Veneta, кросівки adidas Gazelle та оверсайз-джинси бренду Weekday.

Закривають десятку сумка у формі серця Alaïa Le Coeur Bag та високі кросівки з колаборації MM6 Maison Margiela та Salomon.

Ознайомитися з повним звітом Lyst модна за посиланням.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis