Вийшов трейлер «Графа» про вампіра Августо Піночета від автора «Спенсера»

Netflix опублікував трейлер до сатиричної чорно-білої комедії «Граф» (El conde) Пабло Ларріана («Джекі», «Спенсер»). Прем’єра стрічки відбудеться в офіційному конкурсі Венеційського кінофестивалю 31 серпня, а на стримінгу фільм вийде 15 вересня

Історія розгортається навколо генерала Августо Піночета, який вчинив військовий переворот у Чилі 1973 року завдяки підтримці США та правив до 1990 року. У фільмі Ларраіна це 250-річний дід-вампір, який втомився від того, що його називають крадієм. Попри те, що він зображений вампіром, якого хоче вбити місцеве населення, Піночет сам планує померти через хвороби, викликані його безчестям і сімейними конфліктами.

«Використовуючи жанр чорної комедії, ми хочемо дослідити, зрозуміти та проаналізувати події, які відбувалися у Чилі та світі протягом останніх 50 років, — розповідає режисер про натхнення. — Ми точно впевнені, що зробили хорошу роботу і це без сумнівів буде пригодою. Це були напружені знімання, але вони надихали та мали сенс».

Головні ролі зіграли Джейм Ваделл («Ні»), Глорія Мюнхмеєр («Місяць в дзеркалі»), Альфредо Кастро («Тоні Манеро») та Пола Лухзінгер («Ема»). Автором сценарію виступив Гільєрмо Кальдерон, який вже працював з Ларраіном над «Емою» (Ema), «Нерудою» (Neruda) та «Клубом» (The Club).

Це не перший фільм режисера, який зачіпає тему доби Піночета. Пабло Ларраін сформував своєрідну трилогію зі стрічок «Тоні Манеро» (Tony Manero), «Після смерті» (Post Mortem) and та «Ні» (No) про життя в Чилі під час правління генерала.  

Пабло Ларраін також готується до знімань фільму про оперну діву Марію Каллас. Її зіграє Анджеліна Джолі. Картина розповість «буремну, красиву та трагічну історію життя Каллас від першої особи». Дія розгортатиметься у Парижі 1970-х років, де співачка прожила останні роки та померла у 1977. Докладніше про знімання цього фільму ми писали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis