Репера slowthai звинуватили у зґвалтуванні

slowthai висунули звинувачення по двох пунктах — «оральному та вагінальному проникненні без згоди жінки», пише The Guardian. Репер вже постав перед магістратським судом Оксфордшира

За інформацією The Guardian, ймовірний випадок зґвалтування відбувся у 2021 році у місті Оксфорд. Інших деталей справи поки не розкривають.

16 травня slowthai постав перед магістратським судом Оксфордшира, щоб підтвердити базову інформацію: своє справжнє ім’я — Тайрон Фремптон, дату народження та адресу проживання.

Адвокат обвинувачення Адам Яр Хан наполягав на розгляді справи у Королівському суді Оксфорда, тому що «зґвалтування є кримінальним злочином». Наразі засідання там заплановано на 16 червня — до цього моменту репера відпустили під заставу із зобов’язанням з’явитися на слухання.

Сам slowthai вже відреагував на звинувачення.

Він опублікував в Інстаграмі пост, в якому зазначив: «Я категорично заперечую всі звинувачення в мій бік. Я впевнений, що моє ім’я буде очищене. Наразі я докладу максимум зусиль, щоб справа завершилась швидко та справедливо. Я прошу моїх шанувальників поки не коментувати ситуацію та поважати приватність моєї родини».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений slowthai (@slowthai)

UPD [17.05.2023] Британські фестивалі Glastonbury, Reading & Leeds та Parklife виключили slowthai зі списку запрошених артистів через звинувачення у зґвалтуванні.

Видання Billboard та NME повідомили, що після появи на судовому засіданні 16 травня ім’я репера прибрали з лайнапів трьох фестивалів. Офіційно ні команди івентів, ні сам slowthai не підтвердили скасовування виступів. Представник slowthai також не відповів на запит Billboard про коментар.

slowthai — британський репер. Свій псевдонім він отримав ще в дитинстві через затягнуту і повільну манеру мови.

Його дебютний альбом Nothing Great About Britain вийшов у травні 2019 року — до нього увійшли 17 треків, а гостьові куплети виконали Skepta та Mura Masa. Альбом номінували на британську премію Mercury Prize, що вручається за найкращий альбом року.

В лютому 2021 року slowthai випустив другий студійний альбом TYRON. Він складається з 14 треков, серед яких фіти з A$AP Rocky, Skepta, Denzel Curry, Domikic Fike та Джеймсом Блейком.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis