Режисер «Амелі» показав альтернативну історію героїні. Вона виявилась шпигункою КДБ

Французький режисер Жан-П’єр Жене випустив шестихвилинний комедійний фільм «Справжня історія Амелі Пулен», в якому використав кадри з оригінального фільму та архівні телекадри. В альтернативній версії режисер зобразив героїню не офіціанткою, як в оригінальному фільмі, а шпигункою КДБ 

Шестихвилинне відео починається зі слів Жене, який пояснює, що через понад 20 років з моменту виходу фільму «настав час поділитися правдою». Далі він розповідає, що Амелі ще в дитинстві завербували члени Французької комуністичної партії, «маріонетки агентів КДБ», які хотіли вкрасти секретні документи її батька. Згодом агенти навчили її «бути ідеальною шпигункою».

Всі буденні справи Амелі з оригінального фільму Жан-П’єр виставляє частиною її секретних місій та задач.

Комедійна мелодрама «Амелі» Жана-П’єра Жене вийшла у 2001 році. Стрічка розповідає історію Амелі Пулен (Одрі Тоту) — молодої самотньої француженки, яка живе у власному вигаданому світі та вважає своєю метою зробити людей щасливішими.

Загальні касові збори стрічки перевищили її бюджет в понад сімнадцять разів. У 2002 році стрічку номінували на премію «Оскар» у п’яти номінаціях, включно з «Найкращим оригінальним сценарієм». Того ж року на французькій премії «Сезар» стрічка отримала 13 номінацій та стала «Найкращим фільмом року».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis