The Lazy Jesus випустив перший сингл з нового проєкту

Український музикант та продюсер Єгор Гавриленко, він же The Lazy Jesus, представив новий сингл з проєкту UA Tribal. Майбутній реліз — це збірка електронних треків, побудованих на традиційній українській музиці 

Послухати перший трек з UA Tribal вже можна на стримінгах.

За мастеринг синглу відповідав український музикант Monokonda.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Lazy Jesus 🇺🇦 UA TRIBAL (@thelazyjesus)

Програму UA Tribal Єгор вперше представив в листопаді 2022 року на вечірці спільноти GRV GRV. В грудневому інтерв’ю DTF Magazine Єгор розповів, що мета UA Tribal — «транслювати свій етнокод у всьому світі, щоб нас знали не тільки завдяки музиці з Євробачення».

The Lazy Jesus: «Коли ти довго працюєш над матеріалом, перфекціонізм вбиває суть»

«Ua Tribal — це не зовсім електронна музика, бо справді електронних елементів там мало. Я в жодному треку не використовував синти, здебільшого фолкові семпли: сопілочки, вокальні вирізки, перкусія. Мені хотілося зробити трансову програму — не за стилістикою, а за настроєм: щоб людина занурилася в певний стан, знайшла якісь відповіді — така медитативна тематика», — описав музику The Lazy Jesus.

 

The Lazy Jesus (справжнє ім’я Єгор Гавриленко) — київський музикант та саундпродюсер. Серед музичних проєктів Єгора: соул-поп-проєкти Гурт [O], «Гапочка», Dao Park, Ingret, Gouache, джазові New Brain Trio, DOGMA trio, The Cancel Band та етноколектив Shanti People.

Дебютний альбом The Lazy Jesus Original Fighter вийшов у 2020 році. В ньому хіп-хоп поєднується з джазовим звучанням, а в записі взяли участь репери OTOY, Довгий Пес та Den Da Funk.

У 2021 році Єгор представив сольний мініальбом My Ugly And Beautiful Void Where I Live Without You, а також спільний з репером OTOY мініальбом «СЛИНА».

В грудні DTF Magazine випустив інтерв’ю з The Lazy Jesus, в якому музикант розмірковує над життям у воєнному Києві й роботою з українським етнічним кодом та шукає означення мейнстримного успіху. Почитати матеріал можна тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis